Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Exista destule exemple de comentarii tolerate la modul ostentativ, apropo, de ce dati cartonase galbene pentru un cuvant de genul "***" cand nu se face referire la un anumit user si pentru unul ca blatistu49, iosifvs, poison si as mai putea enumera cativa nu acordati cel putin vreo 10 cartonase rosii ? Sa intelegem ca exista o categorie de useri protejati sau conturi mai bine zis ? Eu cand injur sau jignesc pe vreunul mi-o asum, asta e clar...dar cand vad ca dati ban pe nimic ma apuca spumele...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stiti ce e interesant la acest site? Daca, printr-un "gest necugetat", unul dintre noi, scrie ca a fost "blat cu x echipa" dupa un meci (inclusiv unele clare) automat comentariul dispare si apare aia cu "acuze nedovedite". Daca tot felul de conturi fantoma scriu zilnic sute de mesaje ca fcsb "face blaturi" sunt pastrate comentariile. Inteleg ca redactia isi asuma declaratia ?
blatul a fost in ziua in care ai fost conceput...
NU-I ADEVĂRAT ...NU I-AU PUS BY-PASS.La coronografie a fost totul OK. MÂINE ÎL EXTERNEAZĂ.
Draga GSP, cand veti elimina din peisaj acest *** ? Si dati banuri pentru postri decente...bleah.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci a fost blat cu Hapoel oamenii de baza de la israeileni na u jucat cu ciurucurile interlopului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.