Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Bilbao ar putea reveni in Romania (desi ideal ar fi sa nu...). UEFA a stabilit grupele in care sunt impartite echipele din play-off. Viitorul poate juca cu Bilbao, Salzburg, Braga, Everton sau Midtjylland. Daca scapa de Bilbao si Everton, sunt ceva sperante.
DIN PACATE ASA A FOST :"calinescu_ • 03 August 2017, 15:53 : CONTRAO E SI EL UN PETARDAO ....!!!!!! NE A ADUS NUMAI PETARDE ....!!!! NASCIMENTO , SOLOMAO SI ALBIN SUNT DEZASTRU ....!!!!! DACA EL JOACA CU ASTIA SI PE BUSULADZICI SI PE ANTON II TINE PE BANCA, O LUAM RAU DE TOT ....!!!!!! 11 LUI CALINESCU: BRANESCU ; --- HANKA; NEDELCEARU; ; KATZIKAS ;ST FILIP ---- BUSULADZICI ; ANTON ; MAHLANGU ; ---COSTACHE ; NEMEC ; BUMBA ;" DIN PACATE CONTRA VREA SA PROSTEASCA PE TOTI DINAMOVISTII CU ACEST ALBIN CARE E UN FOTBALIST TERMINAT ....!!!! EU SUNT CONVINS CA CONTRA E MAI APT PENTRU FOTBAL DECAT ALBIN ....!!!!! CONTRAO TATA, CU ASEMENEA ATITUDINE TI SE TERMINA CAPITALUL DE IMAGINE DE CAND ERAI FOTBALIST .....!!!!!
ALBIN , CEL MAI BUN ???????????????????????????????? NOTELE LUI CALINESCU: CONTRA 2 ; PENEDO 5-- ROMERA 3; NEDELCEARU 6; KATZIKAS6; FILIP 6;-- MAHLANGU 7; NASCIMENTO 3; -- HANKA 5; RIVALDINHO 3;SOLOMAO3; NEMEC6; ----(ALBIN 2; COSTACHE 6; ANTON 6)
Sa-i vanda repede pe hanca, nemec si filip! La solduri, altfel risca sa nu -i mai vrea nimeni! Jucatorii nu mai sunt cu gandul sa joace la fcd 1948 pe maruntis, cum le da *** neputinza! Ei chiar nu au inteles nimic din cazul Gnohere? Au refuzat 800 mii euro in vara si l-au dat pe 250 mii in iarna! Ati vazut ce fericit era jucatorul in vestiar dupa meciul de la Plzen? Normal! Joaca cel putin in grupele EL, salariu de 3 ori mai mare decat la fcd1948 si prima cat ia hanca salariu in 8 luni de la ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aici trebuie sa fiu deacord cu tine, spania nu e cehia, asta e clar. Poate doar Steaua de pe vremea cand scoteam Ajaxu ar fii facut ceva contra bascilor, dar atunci era oieru ascuns si mergea totul mult mai bine...
Ghiveci
notele gsp , always deliver , NOT !!!!!!! Salomao si Nascimento au jucat binishor . Hanca si Filip meritau 1 . Hanca e imaginea fotbalistului roman . Iti vine sa vomiti .
Pământ de flori...
Nu-i nimic. Mergem inainte!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.