Comentarii (19)
budur
budur  •  06 August 2010, 16:31

mare noroc a avut poli daca inscria mypa 74 in repriza a doua cand au scapat in 2 faze singur cu portarul

footballfaan
footballfaan  •  06 August 2010, 12:07

mai eu sincer mi-as dori sa nu-l mai vad pe alexa la timisoara.. jur ca e cel mai praf jucator din liga 1...e un jucator care a pacalit fotbalul de-a lungul timpului..................

badeadorian
badeadorian  •  06 August 2010, 11:10

Mai asa am auzit si eu !!! dar aia de la Hajduc au uitat sa ia 3 goluri dupa pauza . Si au promis un 3-3 cu "marele rosu" inainte de meci la o partida de table cu becali .Ce neseriosi !!!

ekynox
ekynox  •  06 August 2010, 11:04

Blasfemie!Cum va puteti imagina asa ceva!Nu e evident ca cineva acolo sus la uefa nu-i iubeste pe banateni?Au obtinut si ei ceea ce au fost lasati sa obtina!

albuleseivali
albuleseivali  •  06 August 2010, 10:04

sa fiti de ras cu inima voastra visinie .... oricum o luati pe cocoasa si anul asta .... nu rezistati mai mult de 4-5 etape

andrei_129
andrei_129  •  06 August 2010, 09:46

Si cu CFR o sa parieze la pauza 1 si la final 2 :))

julesverne
julesverne  •  06 August 2010, 09:42

Au pariat ca vor fi condusi la pauza? Si au facut un 0-3? Au vrut sa traiasca la limita? Hai sa fim seriosi. Daca tineau neaparat la un 2 la pauza, faceau un 0-1, nu un 0-3.

nicoroso
nicoroso  •  06 August 2010, 09:10

Eu nu inteleg de ce ne facem singuri rau...in loc sa cautam motivele adevarate...parerea mea este ca s-a intamplat ceva intre jucatori..poate ca au vrut ei sa demonstreze ceva conducerii...nu stiu...insa important este ca s-a calificat...

sibelius
sibelius  •  06 August 2010, 08:49

Anul trecut care a fost "putinta" voastra? 5 infrangeri consecutive, nu? Si v-ati plans de arbitrajul din Bosnia. Ciocul mic. Umilintele voastre urmeaza!

siiefaar
siiefaar  •  06 August 2010, 08:37

nu o sa inteleg niciodata cum naiba poate fi regizat un blat cu gol in ultimul minut. sa vorbit la fel de doua meciuri ale cfr castigate cu gol in prelungiri. e incredibil pt mine, cred ca nici la un meci scoala nu se poate regiza asa ceva .