Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Europa League

Azi e FCSB - Viktoria Plzen » De ce nu vor bifa steliștii o rețetă financiară importantă + PRIMUL 11: cu cine începe Nicolae Dică

« Înapoi la articol

Comentarii (73) Adaugă comentariu

helioglobalus  •  14 Septembrie 2017, 20:20

Dacă e acasă de ce joacă de la 22.00, sunt ***?

John Milne  •  14 Septembrie 2017, 13:53

Postat de sooos1ck pe 14 Septembrie 2017, 10:20

Pune-ti casa amanet și bagă tot pe dg2 2+, o sa vin sa te vizitez in gara/autogara xD

Care casa ?

bigd  •  14 Septembrie 2017, 13:26

Postat de catalynn pe 14 Septembrie 2017, 10:56

Acum ca mi-ai dat si lovitura de gratie cu ***, demascandu-ma ca fiind dinamovist, sper ca la noapte sa nu te ascunzi dupa meci cum ati facut dupa partida de la Ovidiu :-)))

Tu unde ai fost dupa meciul din groapa cu Timisoara? ***!

tinn  •  14 Septembrie 2017, 13:17

Postat de Danut Ognean pe 14 Septembrie 2017, 11:53

ce sa vezi deseara cum fcsb-ul va suferi o noua umilinta gen sporting deseara?ha ha ha

da ia argumenteaza mai haterika zoolika de ce ne umilesc aia la care le-am dat ultima data 4? Veniti toti haterii manelisti sa va refulati frustrarile pe-aici. Da ia mereti la articolele despre echipele voastre si comentati-va acolo "performantele"

kilimanjaro  •  14 Septembrie 2017, 13:22

Hai Viktoria Plzen!!!

Horia Radu  •  14 Septembrie 2017, 12:29

După păcăleala de la Ovidiu era de așteptat ca fanii să întoarcă spatele pentru meciul cu Plzen.

dimonty1  •  14 Septembrie 2017, 12:23

Postat de Daniel Irimescu pe 14 Septembrie 2017, 12:20

Macar ala se fereste sa se bage in seama prea mult pe la televizor si macar a luat lectii de pian nu de muls capra ! Ma rog fiecare popor cu conducatorii lui . Eu cunosc romani care nu-i intereseaza nimic despre Romania !

da pai o fii si negoita frun motart m-ai nou.. gigi becali e singuru care baga banii in folbal.. restu sint pe furat s-au nici asta nu vrei sa vezi??

Daniel Irimescu  •  14 Septembrie 2017, 12:20

Postat de dimonty1 pe 14 Septembrie 2017, 12:10

lasa ca e negoita mare intelectual.. hai sa ne vedem de *** noastre fiecare nu m-ai bine asa??

Macar ala se fereste sa se bage in seama prea mult pe la televizor si macar a luat lectii de pian nu de muls capra ! Ma rog fiecare popor cu conducatorii lui . Eu cunosc romani care nu-i intereseaza nimic despre Romania !

dimonty1  •  14 Septembrie 2017, 12:10

Postat de Daniel Irimescu pe 14 Septembrie 2017, 12:06

pai eu ce ziceam !! Un model pentru copiii bucuresteni mai ales cei care vor copilarii in zona magheru , gradina icoanei . Un intelectual rafinat cu mult bun simt precum au multi dintre ardelenii

lasa ca e negoita mare intelectual.. hai sa ne vedem de *** noastre fiecare nu m-ai bine asa??

Daniel Irimescu  •  14 Septembrie 2017, 12:06