Comentarii (1237)
1609288426001049
Vasiliu Daniel  •  18 Septembrie 2020, 10:00
Postat de catalin.palcu pe 18 Septembrie 2020, 09:38

Sa iei 4 goluri in superioritate numerica, asta cred ca e de cartea recordurilor! Ba mai rau, 2 dintre ele le-ati luat in superioritate de 2 oameni! In alta ordine de idei, inteleg problema cu Covidul. Dar acum 2-3 luni de ce faceai ca toate alea pe aici si urlai ca Dinamo sunt inconstienti si neprofesionisti ca s-au imbolnavit si merita ce li se intampla! Double standards much?

Ce binele zici .. doar ca Dinamo manca bătaie.. si steaua chit ca vine cu copii de 9 ani .. si tot învinge... si cfr a avut superioritate .. si a pierdut si natio ala .. si Botoșani.. problema e ca doar noi mândrim România.. an de an .. cu rezultate pe teren .. nu ca alți *** ... astea înseamnă spiritul Ros Albastru .. restul wanna be!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalin.palcu
catalin.palcu  •  18 Septembrie 2020, 09:38
Postat de Silvio pe 18 Septembrie 2020, 09:16

Săracii, au rămas cu sechele după meciul de aseară, la 2-0 toți defilau și își imaginau înfrângere la scor. Să ai doar 3 rezerve, fără un portar printre aceștia, să nu dormi cu o noapte înainte gândindu-te dacă ai sau nu covid, fără fundași centrali, fără portar, fără închizător, și tot să te califici mai departe? A fost o seară neagră pentru adriann, catalynn, poison & co. :))))))))))))))) Ahahahahahahahahhahahaahahah

Sa iei 4 goluri in superioritate numerica, asta cred ca e de cartea recordurilor! Ba mai rau, 2 dintre ele le-ati luat in superioritate de 2 oameni! In alta ordine de idei, inteleg problema cu Covidul. Dar acum 2-3 luni de ce faceai ca toate alea pe aici si urlai ca Dinamo sunt inconstienti si neprofesionisti ca s-au imbolnavit si merita ce li se intampla! Double standards much?

adriann_
adriann_  •  18 Septembrie 2020, 09:25
Postat de Silvio pe 18 Septembrie 2020, 09:16

Săracii, au rămas cu sechele după meciul de aseară, la 2-0 toți defilau și își imaginau înfrângere la scor. Să ai doar 3 rezerve, fără un portar printre aceștia, să nu dormi cu o noapte înainte gândindu-te dacă ai sau nu covid, fără fundași centrali, fără portar, fără închizător, și tot să te califici mai departe? A fost o seară neagră pentru adriann, catalynn, poison & co. :))))))))))))))) Ahahahahahahahahhahahaahahah

Prostea, eu am ras cu lacrimi toata seara, mi-au dat astia cartonas in secunda in care am scris ca ala si-a cautat rosul cu 3 faulturi iar antrenorul nu l-a scimbat :))) E fascinant cum unii se pot face ca nu inteleg ce s-a intamplat acolo, pana si Gradinescu a zis pe comentariu ca Pantaru s-a oprit "inexplicabil" in timp ce venea cu fundasul central al sarbilor si l-a lasat pe ala sa marcheze nestingherit golul de 6-6 :))) Ma rog, de la bibirica nu poti avea pretentii, el a luat o nota inumana la BAC (1,82)...

Silvio
Silvio  •  18 Septembrie 2020, 09:16
Postat de dybala21 pe 18 Septembrie 2020, 08:39

eu zic sa iti vezi de infruntarile de tip derby cu Baraganul Ciulnita. Rusinos e sa te chinui 3 ani sa promovezi in liga a 3a. hai, la lustruit bocanci, sa aveti buget pentru inca un sezon de 2 lei

Săracii, au rămas cu sechele după meciul de aseară, la 2-0 toți defilau și își imaginau înfrângere la scor. Să ai doar 3 rezerve, fără un portar printre aceștia, să nu dormi cu o noapte înainte gândindu-te dacă ai sau nu covid, fără fundași centrali, fără portar, fără închizător, și tot să te califici mai departe? A fost o seară neagră pentru adriann, catalynn, poison & co. :))))))))))))))) Ahahahahahahahahhahahaahahah

mosierul
mosierul  •  18 Septembrie 2020, 09:08
Postat de adriann_ pe 18 Septembrie 2020, 08:56

Sa fim seriosi, jumatate dintre jucatorii astora erau preocupati cum sa ia rosu sau sa faca penalty. Asa un circ poate o mai fi fost pe la meciurile Snagovului cu Reghe antrenor, daca intelegi ce zic...

probabil așa o fi ,s-ar putea sa ai dreptate,.... la Snagov și nu numai, Reghe a pus în practică ceea ce a învățat prin Germania ....a fost așa de bun , încât și poliția germană a vrut să îl cunoască personal !!!

adriann_
adriann_  •  18 Septembrie 2020, 08:56
Postat de mosierul pe 18 Septembrie 2020, 08:52

...tu chiar nu realizezi că, această victorie, e de fapt un dezastru...?!?!...voi încă nu realizați cu cine ați jucat și câți jucători mai erau pe teren la echipa din Serbia...!!! Știi ce a mai lipsit la meciul ăsta? ... să se supere un jucător sârb , să ia mingea și să plece acasă....că în curtea școlii, ce sa mai ....

Sa fim seriosi, jumatate dintre jucatorii astora erau preocupati cum sa ia rosu sau sa faca penalty. Asa un circ poate o mai fi fost pe la meciurile Snagovului cu Reghe antrenor, daca intelegi ce zic...

mosierul
mosierul  •  18 Septembrie 2020, 08:52
Postat de cneius pe 18 Septembrie 2020, 08:41

Bravo !!! Meci cistigat cu inima !!! Puncte pentru coeficientul Romaniei !!! Haterii la culcare !!!

...tu chiar nu realizezi că, această victorie, e de fapt un dezastru...?!?!...voi încă nu realizați cu cine ați jucat și câți jucători mai erau pe teren la echipa din Serbia...!!! Știi ce a mai lipsit la meciul ăsta? ... să se supere un jucător sârb , să ia mingea și să plece acasă....că în curtea școlii, ce sa mai ....

adriann_
adriann_  •  18 Septembrie 2020, 08:47

La 22.43 (cu 2 minute inainte de pauza) am postat urmatorul mesaj: "Foarte slab antrenorul astora, ghiolbanul ala trebuia schimbat de cand l-a avertizat arbitrul, la faultul facut cand avea deja un galben." . In secunda urmatoare am primit cartonas aici pe site. Concluzia o trageti singuri...

cneius
cneius  •  18 Septembrie 2020, 08:41

Bravo !!! Meci cistigat cu inima !!! Puncte pentru coeficientul Romaniei !!! Haterii la culcare !!!

dybala21
dybala21  •  18 Septembrie 2020, 08:39
Postat de utilizator șters pe 18 Septembrie 2020, 05:45

Acum ca cel mai penibil meci pe care l-am văzut de aproape 40 de ani de când mă uit la fotbal s-a terminat vedem cât de prosti sunt fcsbistii :-)))) Putini spre deloc realizează ca aceasta “victorie” este de fapt un dezastru pt fcsb, practic i-a ruinat. FC fcsb erau astăzi mai bine situați dacă nu se calificau și nu trebuiau sa joace acest meci, cumva norocul avut in meciul cu armenii s-a întors complet împotriva lor după aia. Spuneti-i cum vreți de la karma la ironia sortii, e totuna :-))) Dar sa revin! Dacă acest meci nu trebuia jucat FC fcsb se puteau axa pe campionat măcar, așa au pierdut și cu Voluntari, au fost depistați cu CoViD fără a putea mușamaliza, juma’ de lot/staff e in carantina pt mult timp, Coman e accidentat și echipa extenuată după deplasare și un meci atât de lung. Urmează un meci de campionat pe care probabil îl vor pierde (chiar și blat e greu sa facă in aceste condiții) plus turul următor unde nu au nicio șansa (iar asta nu o spun in bătaie de joc)! In plus acest meci a însemnat și falimentul moral al acestei mizerii de club, practic s-au făcut de rusine exact la ieșirea din scena, este exact meciul de care își va aminti lumea dacă se va mai pomeni vreodată de FC fcsb, plus, desigur, farsa cu pelerinele. :-))) Ce au câștigat!? Practic nimic, au prelungit chinul cu o saptamana și cam atât. Cam ca la procesele cu Steaua, au tras de timp însă sfârșitul e inexorabil ... Felicitări pt aceasta măreață victorie! :-))))

eu zic sa iti vezi de infruntarile de tip derby cu Baraganul Ciulnita. Rusinos e sa te chinui 3 ani sa promovezi in liga a 3a. hai, la lustruit bocanci, sa aveti buget pentru inca un sezon de 2 lei

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 124
Comentează