Comentarii (1237)
clujcampion
clujcampion  •  17 Septembrie 2020, 22:13

Aia in alb is fecesebehehehistii? Aaaa... nuuuu...

red77
red77  •  17 Septembrie 2020, 22:13
Postat de roja_azul76 pe 17 Septembrie 2020, 22:12

Na belea, nu te laudai cu aifonul pe vremuri? Te-ai sucit pe Huawei?:)

2 0 :))))

guess.why
guess.why  •  17 Septembrie 2020, 22:13
Postat de utilizator șters pe 17 Septembrie 2020, 22:11

Gooooooool!!!

E doar inceputul! :)))) Dupa al doilea o sa spun ca e doar continuarea. Dupa fluierul final.....doar sfarsitul. Etern, adica :))))

2674698209236806
Zoltan Pop  •  17 Septembrie 2020, 22:13

Hajra Bacska!! Hajra Ujvidek!!!

suprastark
suprastark  •  17 Septembrie 2020, 22:13

Goool. Dar unde e Toma Niga (cu atitudine) in poarta.

joze_maurinio
joze_maurinio  •  17 Septembrie 2020, 22:13

Din pacate GOL! A marcat Partizan in meciul din Moldova in minutul 104. In celalalt meci, iese cum am zis, un gol la 11 minute e 8-0 la final.

cfr_noua_campioana
cfr_noua_campioana  •  17 Septembrie 2020, 22:13

Respect Milicevic !!!

valahu1950
valahu1950  •  17 Septembrie 2020, 22:12

Ne-a jigi a schimbat pe un film turcesc.

roja_azul76
roja_azul76  •  17 Septembrie 2020, 22:12
Postat de iliedraperie pe 17 Septembrie 2020, 22:11

ba io n-am aifon am un huauiei ca betivu din poplac a n-ai nimerit-o ***.na belea 1-0....pentru gazde evident.

Na belea, nu te laudai cu aifonul pe vremuri? Te-ai sucit pe Huawei?:)

cfr_noua_campioana
cfr_noua_campioana  •  17 Septembrie 2020, 22:12

auleo au si dat gol ...pana am gasit eu acest post 4H(ectare)

  • 1
  • •••
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • •••
  • 124
Comentează