Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
0
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
Știri din fotbal internațional
Au ales succesorul lui Nuno Campos!
0
Jurnalista L'Equipe, suspendată după declarațiile despre vedeta Belgiei
0
Jose Mourinho a numit „calul negru” al Campionatului Mondial: „Pur și simplu știu”
0
Perla finalistei Europa League strălucește la Mondial » Coșmarul Bosniei a ajuns deja pe radarul multor cluburi
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Si culmea, cu Il Luce parca, nu?:) Au avut cota buna cu Alkmaar...marti!
Pai vezi ....Skonto Riga si lapona Enigel !!! :))))
Ce multa spuma dinamuvista si cefurista! Curg bale de neputinta si suferinta!!! Sa va dea Dumnezeu dupa inima si bunavointa voastra!
Nu mă ocup cu invidia- starea de spirit a personajelor de aici, nici măcar, doar ți-am atras atenția asupra derapajului printr-un alt derapaj. Se poartă aici.:)) Nu sunt un tip violent, chiar sunt un om decent de felul meu, o noapte bună îți doresc.
Din pacate pentru tine NU E STEAUA ! In rest fc fcsb TREBUIE felicitata ACUM ! In sfarsit, macar cu o echipa rudimentara , au reusit in deplasare sa inscrie si ei 6 goluri....Ce nu ii mai zice fc5b ci fc6b ?eeehhh, asta e se mai intampla cand e vorba de COVRIGELUL fierbinte 19 ! In rest felicitari echipei, si mai ales lui Pintili motivatorul Sef !
bai i88diotule,9 jucatori si intreg stafful tehnic s-au imbolnavit. nicio echipa din romania in afara de Steaua nu a trecut de turul 2 in europa in acest sezon. adica da-o naibi,in situatia asta mai mult de atata nu se putea. ne-au ars sarbii cu vlad. daca erau cu covid doar cei de ieri ii bateam la scor,dar cu ce au mai venit si astazi a fost extrem de greu. sa speram ca putem face niste transferuri in genul celor de la shirak in turul 1.
bai i88diotule,9 jucatori si intreg stafful tehnic s-au imbolnavit. nicio echipa din romania in afara de Steaua nu a trecut de turul 2 in europa in acest sezon. adica da-o naibi,in situatia asta mai mult de atata nu se putea. ne-au ars sarbii cu vlad. daca erau cu covid doar cei de ieri ii bateam la scor,dar cu ce au mai venit si astazi a fost extrem de greu. sa speram ca putem face niste transferuri in genul celor de la shirak in turul 1.
Din pacate pentru tine NU E STEAUA ! In rest fc fcsb TREBUIE felicitata ACUM ! In sfarsit, macar cu o echipa rudimentara , au reusit in deplasare sa inscrie si ei 6 goluri....Ce nu ii mai zice fc5b ci fc6b ?eeehhh, asta e se mai intampla cand e vorba de COVRIGELUL fierbinte 18 !In rest felicitari echipei, si mai ales lui Pintili ! motivatorul Sef !
Pai vezi ....Skonto Riga si lapona Enigel !!! :))))
bai i88diotule,9 jucatori si intreg stafful tehnic s-au imbolnavit. nicio echipa din romania in afara de Steaua nu a trecut de turul 2 in europa in acest sezon. adica da-o naibi,in situatia asta mai mult de atata nu se putea. ne-au ars sarbii cu vlad. daca erau cu covid doar cei de ieri ii bateam la scor,dar cu ce au mai venit si astazi a fost extrem de greu. sa speram ca putem face niste transferuri in genul celor de la shirak in turul 1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.