Comentarii (1237)
sir_neamt
sir_neamt  •  18 Septembrie 2020, 00:35

Ei sa vezi acuma apara asta vreo 4 bucati :)))))) ma las de fotbal

tandd1
tandd1  •  18 Septembrie 2020, 00:35

daca juca faureiu lu nicolita 14 le dadea la trompetele astea

iobag
iobag  •  18 Septembrie 2020, 00:35
Postat de caligulaciash pe 18 Septembrie 2020, 00:31

Mai ales sarbii. Au jucat exemplar in 9 oameni!

Daca jucat la rupere e pentru tine exemplar, da.

rise
rise  •  18 Septembrie 2020, 00:35

Ne calificam. Isi spala pustiul pacatele.

tandd1
tandd1  •  18 Septembrie 2020, 00:34
Postat de babacloanta pe 18 Septembrie 2020, 00:32

sa vedeti ca acum apara pustiul si se califica ..poate a luat lectii de la domn profesor moti cums e apra 11m in meci de calificare

pai la penalty iti iei un colt si sari acolo,daca ai noroc sa dea jucatorul i ntine esti erou,e mai simplu ca in meci)))

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  18 Septembrie 2020, 00:34

CIT mai e sportul ca EU v am lasat la 0 - 0 cind ambele echipe se aparau ca pe timpul lui Herrera de la inter. Inventatorul cattenacio

prapadlafcsb1
prapadlafcsb1  •  18 Septembrie 2020, 00:34

Sa oprit Panțâru pentru ca meciul abia acum începe ... pana acum a fost circ

guess.why
guess.why  •  18 Septembrie 2020, 00:34

Sarbii au jucat cum au putut. Sunt mici, sunt slabi, sunt anonimi, nu reprezinta nimic in europa. Dar au aratat ca au darzenia specifica revenind de fiecare data. Dupa fiecare gol primit au avut reactie, chiar si cu 2 oameni in minus,nu au asteptat sa vina astia peste ei si sa spere la o faza fixa. Nu! Au urcat in atac. Asta arata ca au caracter. Valentele lor fotbalistice tind spre zero, dar caracter au. Si macar atat si tot merita calificarea. Chiar o merita, pentru ca baietii astia asa stangaci cum sunt ei, au dat tot ce au putut azi!

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  18 Septembrie 2020, 00:34

BA, VOI ATI AVUT AZI PORTAR ??? SINCER!?!

caligulaciash
caligulaciash  •  18 Septembrie 2020, 00:33
Postat de rocky2 pe 18 Septembrie 2020, 00:32

E record mondial sa iei 4 goluri in superioritate numerica! Din care 2 cu dubla superioritate!

Direct in Cartea Recordurilor, langa Duckadam :)))))))

  • 1
  • •••
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • •••
  • 124
Comentează