Comentarii (1237)
sir_neamt
sir_neamt  •  17 Septembrie 2020, 22:24

Corona ne scapa si de gigi :))))

roja_azul76
roja_azul76  •  17 Septembrie 2020, 22:24
Postat de cfr_noua_campioana pe 17 Septembrie 2020, 22:22

vecine nu fi vulgar !!!

Pai ce sa-i fac vecine daca nu se abtine?:)

valahu1950
valahu1950  •  17 Septembrie 2020, 22:24
Postat de Zoltan Pop pe 17 Septembrie 2020, 22:22

Astia nu au auzit de Bacska..orasul unde si sirbii vorbesc maghiara ..ar fi bine sa vedeti cum traesc 2 nationalitati in pace si prietenie ..porma mergeti la Mako sa vedeti cum vorbesc romanii maghiara si au dreptul sa puna drapelul romanesc pe linga cel unguresc..numai voi ..marii patrioti va mindriti cu panglicute..micii care nu vorbesc romana in Hargita sau darimatul cimitirelor..Romanul tot Roman ramine!!Atit!!! Hajra Bacska!!

Pleaca ma, poate ai treaba si noi te retinem.

adriann_
adriann_  •  17 Septembrie 2020, 22:24
Postat de utilizator șters pe 17 Septembrie 2020, 22:23

Io de la bere! :-)))) FC fcsb dăunează grav sănătății! :-)))) Tu îți dai seama ca Tanase a fost faultat in careu de CoViD și a fost scos pe targa!? :-))))

Daca nu anuntau ca are simptome m-as fi gandit ca e vorba de simulare :)))

764352140354351
Rahat Cu Perja  •  17 Septembrie 2020, 22:23

Campionii, campionii, *** *** oileeee!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

joze_maurinio
joze_maurinio  •  17 Septembrie 2020, 22:23

Tot suntem la subiect, felicitari FC Arges pentru victoria la scor de duminica contra Stelei! Primele puncte din campionat, ca au doar unul.

mariuss72
mariuss72  •  17 Septembrie 2020, 22:23

*** TO *** vs FC ***, interzis minorilor :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

guess.why
guess.why  •  17 Septembrie 2020, 22:23
Postat de Laurentiu Florin pe 17 Septembrie 2020, 22:22

Nu prea au chef de fotbal, totuși sunt jucători care au prins meciuri. Rămânem cu Cluj, și cam atât.

Ramanem cu macelul din seara asta. Sa intre in scena matache macelaru' in varianta sarbeasca:))))

utilizator șters
utilizator șters  •  17 Septembrie 2020, 22:23
Postat de guess.why pe 17 Septembrie 2020, 22:20

Ma, nu ma mai faceti sa rad ca eu chiar vreau sa vad meciul asta, sa-l savurez. Nu ma lasati voi cu comentariile voastre,am facut burta de ras :)))))

Io de la bere! :-)))) FC fcsb dăunează grav sănătății! :-)))) Tu îți dai seama ca Tanase a fost faultat in careu de CoViD și a fost scos pe targa!? :-))))

andrei_2000e
andrei_2000e  •  17 Septembrie 2020, 22:23

deja s-a batut recordul la prima schimbare fara accidentare.o fi sunat telefonul pe banca?

  • 1
  • •••
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • •••
  • 124
Comentează