Comentarii (1237)
dinamofever
dinamofever  •  17 Septembrie 2020, 22:16
Postat de roja_azul76 pe 17 Septembrie 2020, 22:13

Bah, ce ne fac astia!!

Bă, nici măcar n-aveți cartușe să ripostați, să muriți cu demnitate, luptând până în zori. Cam falimentară politica lui Gigi, să cumpere scump, mult și fără cap, cam tot ce-i pe piața din România. Acum se face socoteala.

utilizator șters
utilizator șters  •  17 Septembrie 2020, 22:16
Postat de roja_azul76 pe 17 Septembrie 2020, 22:15

*** tai ce fac, la ***?:))

Ne pregătim sa va tundem, sâmbăta venim in beeeeceni! :-))))

81mada
81mada  •  17 Septembrie 2020, 22:15

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nnapocarepublic
nnapocarepublic  •  17 Septembrie 2020, 22:15

Postat de catalynn pe 17 Septembrie 2020, 22:11 Gooooooool!!! hai cu 5-0

nicolaedobrin
nicolaedobrin  •  17 Septembrie 2020, 22:15

O haita de lupi a atacat stabilimentul lui Becali

suprastark
suprastark  •  17 Septembrie 2020, 22:15
Postat de cfr_noua_campioana pe 17 Septembrie 2020, 22:15

auleo a dat gol si Duron !!! urmeaza Athlon si Seleron !!

=)))))))))))))))))))))))))

stoichkov10
stoichkov10  •  17 Septembrie 2020, 22:15

ramontada. haide

cfr_noua_campioana
cfr_noua_campioana  •  17 Septembrie 2020, 22:15

auleo a dat gol si Duron !!! urmeaza Athlon si Seleron !!

roja_azul76
roja_azul76  •  17 Septembrie 2020, 22:15
Postat de utilizator șters pe 17 Septembrie 2020, 22:13

Ohoooo! :-))) Miștoul e grup!!! :-)))) gooooool!!! :-))))

*** tai ce fac, la ***?:))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

suprastark
suprastark  •  17 Septembrie 2020, 22:15

GOOOOOOOOOOOOOOOL MANITA MANITA HAI CU MANITA

  • 1
  • •••
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • •••
  • 124
Comentează