Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
8
Știri din fotbal internațional
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
„Atmosferă urâtă! E mlaștină multă” » Sorin Cârțu, impresionat după debutul Craiovei în Liga Campionilor: „E de CNN”
0
Adrian Rus visează cu ochii deschiși după victoria Craiovei: „Vrem să ajungem cât se poate de departe în Liga Campionilor”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
mai sunt două loaze enervante la digisport:dobre,cred că e băiatul faimosului ilie dobre ,care vorbște și vorbește și vorbește vrute,dar mai ales nevrute,un vorbete agasant și fără nici legătură cu meciul respectiv o ține lungaaaaaa cu statisticile!urmează un alt specimen și mai breaz,dan ștefănescu,un fel de țârcovnic ,care pur și simpul cântă vorbele,are o intonație de popă fără ureche muzicală mult mai agasant ca amicul său dobre! iar cănd ai ghinionul să fie amândoi la aceeași transmisiune,ai pus-o!
enăchescu nu e ăla care a furat din arhiva tvr/ ce se mai știe de asta,a fost vreo anchetă?
doi prosti informati,vorbeau de o echipa de liga a treia...........
Lăsați băieți, nimeni dar nimeni nu-l depășește pe " parintele " napoleonilor impachetatori, Decebalus pe numele lui, care aprecia, in condițiile date ca aceasta calificare este, auzi, rușinoasă! Probabil eliminarea botșenilor era,, dupa acest mare ziarici, merituoasă !
Asta denota "impartialitatea" lor. Si qsta nu pentru ca sunt romani, ci pentru ca ambii sunt stelisti. Profesionalismul la cei doi nu exista. Si in campionatul romanesc cand cei doi comenteaza meciurile echipei CFR, steaua sau Dinamo....iti dai seama de pe luna cu ce echipe tin. Impartialittae 0.
Lasand la o parte intensitatea meciului si scorul care nici la tenis nu-l vezi in fiecare zi,m-au dezamagit crunt acesti ultimi comentatori care ii mai placeam.Si spuneam ca Mironica e mai varza decat ei.A fost o faza in care la 2-0 pt.sarbi radeau de Pintilii ca le spunea jucatorilor sa atace si unul dintre ei spunea ca mai bine nu,ca ia 6.A luat 6 dar au dat si 6.Asa de rasul curcilor au luat 6 dar mai bine ca au avut mingea mai mult si atacau.Dragilor comentatori Enachescu si Gradinescu,de ce ne-am fi facut de ras daca ne-ar fi dat 6-0?Si daca ne-ar fi dat 10,in aceste conditii cu COVID-UL,nu era nicio rusine.L-ati terminat pe Ducan mai rau decat o face Becali saptamanal cu jucatorii.Sa va fie rusine,dupa 2-0 pt.sarbi si aceasta remarca,trebuia sa lasati microfoanele jos si sa plecati voi acasa ca Siladji
Aşa fotbal, aşa comentatori, aşa patroni, aşa antrenori, aşa federație... Vai lume. Vaaai lume.
Puneti -le alcooltestul celor doi.
Si eu am fost absolut uluit cand cei doi nesimtiti il desfiintau pe acest copil care la penalty-uri a fost MULT mai bun decat portarul experimentat al sarbilor. Asta in conditiile in care baiatul a salvat si faza aia de singur cu portarul la care Topola putea trece in avantaj. ABsolut descalificant din punct de vedere uman si profesional pentru cei doi impostori cu microfon...
Absolut penibil domnu Grădinescu cu fraze de genul ”Băi Man cum să faci asta?” sau ”Nu cred frate!”, dar cel mai urât e cum a vorbit despre Ducan în tot timpul meciului. Evident că a și greșit dar cum poți să zici dinainte că dacă ajunge FCSB la penaltyuri pierde din cauza portarului? Și la DIGI e Angheluță ăla care tot timpul își dă cu părerea la orice fază dar totuși comentariul ăstora de la Look e de mahala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.