Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Alt roman adevarat ! Greu mai gasesti un roman cu sange tricolor , toti sunt vanduti ! Nici nu este de mirat ca suntem unde suntem ca tara !!!
Fraților, dacă și Barcauan le spune Steaua, trebuie sa va cam dea de gândit!În rest, s-ar putea sa aibă dreptate, însă sa speram ca nu,Un egal ar fi un rezultat destul de bun.
Crapă pipota in tine, huh?
nu va inteleg, baieti: chiar vi-l imaginati pe gafiuc, dupa meciul de la Salonic, fredonind prin redactie Nothing eise matters?
hai Paok! aratati-le *** unde le e locul! prea se cred zmei ! treziti-l pe *** din visul de glorie ca deja bate campii rau ! Hai Paok! nunu ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce mă interesează pe mine aia, sunt judecători!? Nu! Și atunci!? Tu chiar nu înțelegi ca justiția este a treia putere în stat și deasupra ei nu mai e decât Bunul D-zeu!?
Bai, trompeta talpanista, intreaba orice antrenor din L1, sau L2 si o sa-ti spuna ca joi joaca Steaua....mai putin taranetele de cs_talpan, si ciupitul de la ddb.
Exact, citez: „Nu știu cum [Elias Charalambous] a ajuns antrenor la Steaua, dar ajuns acolo a făcut o treabă serioasă.” In primul rand, Elias Charalambous nu e angajat la Steaua, ci la FCSB. In al doilea rand, nici macar la FCSB nu e antrenor decat in acte.
barcauan fiind câne ... latră si el.
fugi ba de aici cu PAOK lui peste prajit..daca erau asa zmei erau in Champions League , nu in EL...De pe ruta campionelor ,daca esti echipa buna, trebuie sa te califici in CL.Sa nu uitam ca pe ruta campionelor , cel mai greu adeversar era Dinamo Zagreb care a luat 9 boabe de la Bayern
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.