Alte știri din fotbal
Florin Prunea a dat verdictul: „E transferul ultimilor 2-3 ani în Liga 1”
0
Numire ciudată în Liga 2! Echipa e pe marginea prăpastiei, dar a adus un antrenor străin care n-a mai activat din 2022
0
CFR Cluj și-a adus portar! Prezentat oficial
0
Jucătorul pe care Gigi Becali plătea 600.000 de euro s-a transferat în Liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
0
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Cum este văzut Gigi Becali la Zagreb: „Zdravko Mamić românul” » Descris cu un singur cuvânt
0
Verdictul medicilor în cazul lui Pedri » Cât timp va lipsi de pe teren starul Barcelonei
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Atât pot! Noi trebuie sa mergem. La stadion și saasam știrile. Doar asa putem să-i facem să înțeleagă. De exemplu digi a dat meciul Craiovei, dar la sfârșit erau ai lui fcsb când transmisia era pe voyo. Urât din partea lor, digi, gsp sau alți. Craiova nu este o știre waw, cam face surprize. Dar dacă a-și fi Craiova și interzice anunțe ziare sau TV-uri sa îmi mai folosească numele. Cei care vrem sa vedem meciul mergem după echipă, asta era și pe timpuri. Nu sa stam sa vedem la digi meciul, și la interviu apar cei de la fcsb. Chiar urât spre scârbos. Trebuie ca cei din provincie sa ia atitudine, și sa interzică ziarele și televiziunile care vor fcsb. Bai sa plătească doar la fcsb, dar majoritatea clienților vor dispărea de la digi sau gsp. Mir nu îmi pasă, oricum nu cred ce spune Dumitrescu care este fcsb-is sau alți. Dar este urât față de oamenii din provincie care sunt de 100 de ori mai mulți ca cei din București. Urât!
E ciudat ( dar nu surprinzător) ca aveți mai multe articole despre FCsB , deși Craiova a fost performeră serii și a jucat super . Și când a luat CFR campionatul , tot cu FCSB ați început ediția . Serios ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.