Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Europa League

Becali pare sărac față de ei! Italienii de la Lazio vin din altă lume, la care Gigi doar visează

« Înapoi la articol

Comentarii (38) Adaugă comentariu

Ion Ion Manole  •  14 Februarie 2018, 17:45

becali este sarac fata de ludogorest ori sparta pragadin zona noastra dar fata de italienii c-o echipa ce joaca permanent in cupele europene plus suporteri plus televiuziunea care da bani nu ce dau romani cubani care i-au dat pe stefan radu acum 10ani becali n-a reusit sa cumpere inca un jucator

hanmocar  •  14 Februarie 2018, 14:46

Mai săraci îmi păreți voi ... săracilor ...!!!

andrei.f  •  14 Februarie 2018, 13:17

Pe stelişti nu-i interesează meciul cu Lazio, aşteptăm ca Steaua să bată dinamo. Dacă nu, Becali să taie în carne vie. Trebuie să joci la nivelul salariului de 10.000 euroi- 15.000 euroi, de la Steaua !

martinpen  •  14 Februarie 2018, 13:08

Postat de Radu Fifea pe 14 Februarie 2018, 11:05

Iarasi aberezi copile. Jucatorii care spui ca pot fi crescuti, la un moment dat, daca bineinteles au valoare, vor fi cumparati de echipele cu bani, iar tu ramani ***. Iarasi trebuie sa pierzi cativa ani pt. a creste altii si tot asa.

Omule, tu vrei toata metodologia de crescut juniori ? Daca vinzi, e ok, nu ramai descoperit, pentru ca fiecare an, are valorile lui. Mai mult, aia non-valori, pot fi vanduti bine, ca vin de la o echipa cu nume... In rest, te invit politicos sa nu mai faci aprecieri la adresa mea, rezuma-te la subiect, e destul de discutat.

ando89  •  14 Februarie 2018, 13:08

Cu ocazia tradiționalei sărbători românești Valentine's Day, doresc să le urez tuturor celor care din varii motive trec pe aici, noi succese și împliniri în munca sentimentală pe care o desfășoară în diversele sectoare și ramuri de activitate. Nu pot să închei fără a le spune tuturor strămoșescul: All you need is Love!

vasglo  •  14 Februarie 2018, 12:25

In sfarsit, iata un articol demn de un absolvent al "renumitei" Universitati Bioterra din Strada Garlei!...-:)

kwd2015  •  14 Februarie 2018, 11:26

Postat de zizu pe 14 Februarie 2018, 11:25

tot nu am terminat....si tu esti la al doilea! ...cam repede termini!

ahahahahahahahhaahhahahahaha. zizi top, minte ioc. ahahahahahah

zizu  •  14 Februarie 2018, 11:25

Postat de kwd2015 pe 14 Februarie 2018, 11:23

ahahahahahhahahaha

tot nu am terminat....si tu esti la al doilea! ...cam repede termini!

zizu  •  14 Februarie 2018, 11:24

Postat de kwd2015 pe 14 Februarie 2018, 11:12

***

nu am cum...atata timp ca ti o dau! cum vreau!

kwd2015  •  14 Februarie 2018, 11:23

Postat de zizu pe 14 Februarie 2018, 11:22

deci recunosti ca esti....***..mm? e si asta o realizare ptr tine!

ahahahahahhahahaha

«

1

2 3 4 »
«

»