Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
trebuie sa-ti reamintesc ca asa slabi cum ne crezi ne-au lipsit cateva secunde sa ne calificam in primavara europeana in dauna lui napoli....rapid a stat acasa in acel an. forta stelei e in europa
esti haios!
ai grija ce doresti la altii !!! sa nu vina o avalansa de 'accidente" care sa puna cruce la groapa lui Ouatu' !!!
dar ai tai ce demonstreaza din 2006 pana azi ? intern si extern ! cate meciuri consecutive fara victorie in Europa au reusit ? ceva pana in 20 parca . ce puncte an de an ?? au fost editii in care ati fost figuranti . steaua a ajuns de cateva ori in Europa pe rezultate trucate si cu meciuri in birouri nu pe teren . mai tii minte cati bani au pompat in Poli Iasi ( in 2009) sa faca un egal in Giulesti sa prindeti in extremis locul 7 care sa ii duca in Europa sa faca pe spectatorii in grupa ?. de ce draq ne place sa vedem paiul si nu barna, nu stiu !!!
hai te rog sa nu vorbim de europa ca nu poti sa compari pe steaua cu rapid!! steaua aduce an de an puncte in competitia inter-continentala, pe cand rapidul este o competitoare pasagera,asta ca sa fiu dragut! doar dinamo este mai slaba in europa :d in campionat insa n-am ce sa zic , meritati locul 3 de acum, recunosc, dar campionatu e lung, se joaca, nu uita un lucru: STEAUA E STEAUA!!!!!!
Burcă: "Vrem să demonstrăm că înfrîngerea de la Tg. Jiu a fost un accident" HA HA HA ce sa spun ... asta e valoarea voastra! Bai Burca nu prea ti-am gustat gluma .... "e usor rasuflata" :)) in retur luati dublu :))
Macar noi nu am fost jucati in picioare cu 5-0 de o echipa de desculti!
iar va bagati voi in seama? macar de ar comenta dinamovistii, ca ei sunt pe locul 1, dar voi??? voi care ati fost umiliti de Maccabi in meciul tur? voi care n-ati reusit sa bateti pe larnaca? care bateti brasovu printr-un penalty inexistent? ratatilor!!!
mai faceti un accident ca sa va credem!
demonstrati ma.....voi aveti ceva de demonstrat numa' la meciurile fara miza. halal echipa, v-a luat legia 6 pct....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.