Alte știri din fotbal
„Și eu sunt îngrijorat, e din ce în ce mai aproape” » Legenda Oțelului, după ce o dronă s-a prăbușit la Galați: „Am vorbit cu prieteni care stau acolo”
0
S-a întors oficial în Superliga cu „bagajul” plin: „Am deja jucători pe care vreau să-i aduc”
1
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Mirel Rădoi, prima reacție, după startul dezastruos la Gaziantep: „Dezamăgitor”
0
„Nici nu mai mâncam” » Fostul „tunar” a rămas falit după divorț: „Aveam 3 case și multe mașini în Anglia. Am pierdut tot!”
0
Primul gol în Getafe - Barcelona, în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Eu in prima repriza cu Brasovul nu am vazut nimic, fiecare juca ce il ducea mintea .
cu 4 puncte la coshuletzul cu mirodenii ? cand pushkulitza e plina si zornaie vesel ?
10!:))
inseamna ca te lasa vederea. poate e bine sa consulti un oculist. sincer, e limpede pentru toata lumea : Kostel e invincibil !..)
`toata lumea` daca te referi la alde real madrid, arsenal etc, poate ai dreptate, in rest nu prea suntem cautati.
Gogule , dinamo nu conteaza in europa , si restul de 16 echipe . STEAUA e singura care conteaza , e an de an acolo.
Am spus in urma cu 3 sau 4 ani ca Steaua o sa fie campioana 5 ani la rand !!
1. pe telefon sunt logat cu gàlmà. uneori uit sa schimb contul iar alteori imi e sila s'o fac. 2. nu stiu ce mare inginerie vezi tu in faptul ca antrenezi Steaua si bati echipe de mana 7'a. eu unul, incerc sa vad dincolo de victoriile absolut normale si chiar obligatorii pe care le tot obtine mister gàlmà. si tocmai de aici vin si protestele mele, deoarece nu reusesc sa vad nimic, dar absolut nimic.
Inclusiv Ajax-ul. :)
Asta a fost numai din pröstia noastra. Nu avem scuze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.