Alte știri din fotbal
Papeau, pasă genială la golul din FCSB - UTA! Coman nu l-a iertat pe Târnovanu
0
Ce spune Marius Baciu despre impozia de la FCSB: „Trebuie să ne supunem toți”
1
„Mai intrăm la pauză!” » Imagini incredibile la Târgoviște, înainte de FCSB - UTA
0
De ce lipsește Octavian Popescu din lotul pentru FCSB - UTA
0
Știri din fotbal internațional
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Duelul românilor Horațiu Moldovan - Ianis Hagi, decis de un gol marcat la ultima fază
2
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A: GOL în minutul 9!
0
Bruno Fernandes, imperial în Manchester United - Ipswich Town
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Radu Miruță, întrebat dacă pleacă militarii americani din România după ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
o data merg si eu pe egal,ca am zis ca nu se omoara avand in vedere ca suntem calificati de la tragerea la sorti,si atunci se gasesc baietii sa joace bine,ba chiar sa nu ia gol!!!pe surdu il astept de 1000 de ani sa joace bine,nu neaparat sa marcheze ca nu e de el golul,si se gaseste sa dea tocmai acum.sa dea gol si cand om juca cu mu...oile!oricum ma bucur si pentru ilioski si pentru surdu.
fair play ??? =)))))))))))))))))) se vede ca esti nou p-aici ! bn ai venit pe gazeta stelei unde orice imbecilitate este postata de ghesepisti cu 4 cls ! :))))
Daaa Albut la el pe coclauri numa pe sintetic juca
deschid ziarul si hop prima stire tot despre steaua!:(( In loc sa ne bucuram ca o echipa romaneasca s-a calificat hop scriem de mapn. nu este fair-play GAZETA!
Felicitari rapidistilor ! Ma bucur ca Surdu revine la forma normala si ii doresc succes in continuare (bineinteles cu exceptia meciurilor cu echipa din Ghencea) !!!
O data nu se televizeaza meciul si atunci Surdu e cel mai bun. Poate e timorat saracul. Mai bine nu mai mergem la meciuri, poate asa ajunge golgeter.
Isi da drumu la dush, in vestiar.
Ilijoski, Baze Ilijoski! Hai Rapid, putem sa ajungem in grupe! Sa nu uitam, istoria se repeta..intalnim din nou o formatie din Olanda; sa fie cu noroc cum a fost cu Feynoord.
Bun artificialul, Surdu aude firul de iarbă sintetică, Copos bagă tată materialul:))
Pfuuuuuuu, Surdu a luat 8, si asta e prima datä, hai cä Surdu isi dä drumul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.