Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, mesaj clar înaintea barajului împotriva Chindiei: „Trebuie să dăm uitării ce s-a întâmplat”
0
Pompiliu Popescu, 26 de ani la națională: „Ilie Dumitrescu a avut o luptă internă pentru a-și schimba condiția de rom” + Amintire cu Sabău care citea din Biblie despre sfârșitul lumii
0
Scandal intern înaintea barajului de promovare în Superligă: „Jucăm pe burta goală! Speranțe? Să câștigăm la loto”
0
Gigi Becali a întârziat la întâlnirea cu președintele Nicușor Dan: „O să vedeți. Ăsta a fost sfatul meu”
2
Știri din fotbal internațional
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
1
Lotul Germaniei pentru Campionatul Mondial » Surpriza uriașă a lui Nagelsmann
4
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Înapoi în 2021: Călătorii din autobuzul 100 din București, trimiși la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
''rapidisti , dinamovisti , craiovisti'' ....o simpla enumerare de contraperformante ... aaa dinamo si rapidul au ajuns o data in grupe ... rapidul chiar in sferturi ... unde a fost eliminata .... de steaua/fcsb !!!! .... cum sa nu-l urasca pe jiji si steaua/fcsb ... TOATE NULITATILE DE MAI JOS ?????!!
NU MA, a fost condamnat acolo fix pentru privare de libertate, rapire, focuri de arma pe strazile Bucurestiului etc: "Potrivit procurorului, modalitatea prin care s-au comis faptele sunt de natura unui “comando urban” in sensul ca s-au folosit arme de foc, au existat urmariri si accidentari in trafic, rapiri si violenta." Daca un taran se ia dupa ala care i-a furat vaca si ii da doua ciomege si-si recupereaza vaca, nu se intampla nimic. Daca mai ia doi vecini si-l omoara pe ala, ce sa vezi, o sa faca puscarie. Ciobanul a scapat ieftin din cazul ala, daca Doamne-fereste vreun trecator patea ceva probabil ca plangea si acum becali de dupa gratii.
:)))))) O iei pe urmele lui sadiku! Ce treaba am eu cu silvio, ma? Daca tot te-ai bagat in seama aiurea, da-mi voie sa-ti multumesc pentru ca ai recunoscut ca FCSB-ul este continuatoarea echipei infiintate in 47'! Chiar daca ai facut-o din greseala, tot e de apreciat!:)))
Sper sa piarda la masa verde. Poate asa scapa si Steaua de Becali.
Tu esti expertul in auto-umilire Silvio, acum cu alt cont? :))) Ca altfel nu se explica :))) Ma fraiere, sunt inca aici pe site contrele pe care le-am avut cu Catalin cand Talpan se dusese cu plangeri contra Rapidului pe la AMFB :))) Stai jos, nota 1, pricepe odata ca toti oamenii care iubesc fotbalul (rapidisti, dinamovisti, craiovisti etc) il dispretuiesc pe cioban si cu atat mai mult pe postacii lui de 2 lei.
da tata ... asta iti da a flavor about justitia romana !! adica sa fii condamnat ca ti s-a furat masina????? si pentru premiere?? ... ceva mai penibil nu cred ca gasesti !!
Vreun FC Fcsbist sa rămână in Serbia
Miu ii atrage atentia anei(ana maria) ca FCSB nu e steaua (ca a spus steaua) dar cand nea Emi a zis Miiu nu a avut nimic de obiectat
Știe cineva dacă cu ocazia meciului de la sârbi e posibil ca vreun *** cum a rămas Sebi Ghita pentru a se sustrage urmăririi penale in România?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali are SAPTE condamnari la inchisoare!!! Plus alte amenzi penale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.