Alte știri din fotbal
Daniel Niculae a venit la microfon și a făcut anunțul: „Îi dăm în judecată și vom câștiga”
0
Gâlcă l-a pedepsit pe Dobre că i-a contestat tactica, dar a mizat pe Keita, anchetat pentru accident mortal și fugă de la locul faptei
2
Mehmet Topal, după Petrolul - Hermannstadt 1-1: „Penalty ușor acordat!” + mesaj pentru FCSB și Hagi
0
Rasism în văzul lumii » Mesaje oribile afișate unul după altul de olteni, fără cenzură
4
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
1
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
0
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
0
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Acest scor se putea remonta in retur...mai speram la ceva dar asa ... Nici o organizare ...fortele de ordine s-au kkt pe ei de frica cand au intrat astia...pistoale cu aer comprimat si incepi sa tragi...Acum luata caseta de la meci...urmarit fiecare in parte care a intrat, identificat, si puscarie de la 5-10 ani sa se invete minte....sia tunci sa vedeti daca mai intra la alt meci in teren...La nu stiu ce echipa de afara am auzit ca au un sant imens intre suporteri si stadion ca sa nu poata intra
ce vrei asai cand te pui cu Spartanii bine ar fi daca va-ti desfiinta handicapatii pamantului ce sunteti
INCREDIBIL ce pot face o mana de HULIGANI!!! Ati vazut ce fata avea ala care a intrat primul in teren? Era drogat FDM...Asa ceva nu are voie sa se intample in 2009...Nu am cuvinte sa caracterizez acesti suporteri...si eu sunt dinamovist dar sincer a ajuns sa imi fie rusine de asta...si nu din cauza echipei ci din cauza acestor HULIGANI,DEPRAVATI...Trebuie instalate garduri din fier forjat de 4m si pus curent electric pe ele ...CA LA PUSCARIE ...asa merita acesti asa zisi suporteri...
????
asa le trebuie la dinamovisti excluderea din competitile sportive si hai in b
Si sa fie ca ironie a sortii Dinamo va castiga campionatul timp de 3 ani la rand si tot nu se va duce in champions...
Cine e fata aia bruneta care-l tine pe suporter? Am urmarit-o aseara la televizor si am ramas socat de curajul ei; in timp ce stewarzii fugeau de mancau pamantul, ea se bagase de una singura intre suporteri si jucatori. E angajata a clubului Dinamo?
sa generalizam,zici!? sunteti o rusine, daca scapati de cupele europene 3 ani sa fiti multumiti. acolo borcica si piticu porno nu mai au nici un pic de influenta. - Cati ani le dam dinamovistilor? - Trei ani, maxim 5 frumosi!
pai va dati seama ce s ar intampla in lume daca ar intra toti fani a caror echipa pierde?pai imaginati va ca meciul s ar fi jucat in champions...cred ca ne executa uefa...toate echipele stateau acasa ca 200 d oameni au decis ei sa si faca dreptate ca sunt fani unei mari prosti..Aveam dreptate inaintea meciului RUINE RUSINE RUSINE SA VA FIE!!!!!
Desi pune intr-o imagine destul de murdara fotbalul romanesc ,imi doresc din tot sufletul ca Dinamo sa fie eliminata cel putin 3 ani din competitiile europene.In felul asta cu siguranta scapam de imputitul de Borcea ,totul porneste de sus .Toate instigarile ,comportamentul neadecvat al suporterilor ,lipsa de bun simt de care dau dovada ,pornesc de la Borcea Butelie .Ne amintim toti de replicile lui si ale jucatorilor lui ,sper sa se faca dreptate cu nesimtitii astia ,chiar sa dispara definitiv !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.