Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu, verdict clar despre noul transfer de la FCSB: „Din acest motiv îl place Gigi Becali”
0
Reacția lui Florentin Petre, când a auzit că FCSB l-a luat pe Eddy Gnahore: „E vorba de caracterul lui”
1
Bogdan Lobonț, întrebat frontal despre plecarea lui Marian Aioani de la Rapid
0
BOMBĂ: Eddy Gnahore la FCSB! Gigi Becali a confirmat transferul: „E rezolvat”
15
Știri din fotbal internațional
FIFA a făcut anunțul! Cum arată mingea cu care se va juca finala Mondialului
0
Și brazilienii s-au răsculat împotriva lui Donald Trump! » CBF apără arbitrul care l-a eliminat pe Falorin Balogun
0
Kylian Mbappe, victima rasismului în Paraguay! Val de jigniri din partea unei senatoare: „În loc de lapte matern, sugea nuci de cocos”
2
Atac fără milă: „Dacă Putin făcea la fel, războiul pornea în 2018. Trump și Infantino târăsc azi fotbalul în hazna!”
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia la Sofia au avut in Tribune 15 - 20 de mii de fani. La cluj 0 fani !
Singurul club care a facut si face fata capitalismului
Nu, gigistule, nu sufăr. Este doar fotbal. E mai nasol pentru băieții ăia care s-au îmbolnăvit de covid și cine știe ce puteau ei sau familiilor lor să pățească. Dacă jucam cu prima echipă, eram în grupe acum. Să pomenești în batjocură de acea situație/acel moment, te încadrezi perfect în grețoșenia de om de care pomenea conțăranul tău gigistul de mai jos
Suferi, gigistule? Harababura FC FCSB e de mult eliminată. Practic e *** în Europa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Forza CFR Cluj! Gigeii crapă!
Hallo România. Ca Dinamovist dar totusi Patriot zic Hai Cfr Cluj 3-1 victorie si 3 puncte. Dar la asta inca nu mä asteptam:--> Lask Linz vs Ludogorets minutul 60 si e deja 4-1.
Pentru unul care nu mai poate de existența noastră și este cu gigismul în gură toată ziua (practic, un gigist în suferință) ai un tupeu fantastic să-i faci pe alții grețoși. Fă-ți curaj și mergi la un specialist altfel te încadrezi perfect în descriere.
Asa-ti zici privindu-te in oglinda. Gretosenie de om.
Mai nationalistu lu peste prajit ..voi avetzi 35 .. meme si avram included))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.