Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
1
Știri din fotbal internațional
Cu golul din minutul 65, PSG „a rupt” un blestem care dura de 8 ani în Liga Campionilor
0
Imaginile cenzurate de UEFA la televizor! » Haos total după golul lui Dembele: poliția a intrat în forță pe stadion
0
Nikola Jokic, prezent la finala PSG - Arsenal » Cu cine ține baschetbalistul lui Denver
0
Penalty cerut de PSG în finala Ligii Campionilor: „Saka este foarte norocos”
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Dinamo nu mi se pare cine stie ce echipa, dar na, pt play-out o fi buna. Oricum e ratata definitiv!
Alibec nu mi se pare cine stie ce atacant, dar na, pt Romania o fi bun. La fcsb se va rata definitiv!
Faina echipa si-a ales....se mira ca e injurat:)))
Sper sa ai soarta lui TADE, GOLUBOVIC,MARICA.....
ar trebui ca frf sa ia masuri si sa dea amenzi, iar limba *** de mascarici sa nu mai zic ca are grija de jucatori. *** de sapunaru si nicolae isi arata provenienta si educatia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca ti-a spus infractorul mimi asta,inseamna ca este expert la fel ca si la ceilalti jucatori adusi la cererea lui"espresa" !!!!
tucudean
doar atat am de spus:"caractere de ***"...unde mai pui faptul ca si suporteri"mini amo"din groapa"Rin" mai comenteaza ....doar din frustrare...Alibec valoreaza cat tot lotul lor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buna gindirea...e vizibil in Europa..si la ce il ajuta, din moment ce el a semnat deja cu Steaua / Suferim de scenarita, multi dintre noi....chiar nu are nici un sens ce spui. Omul incearca sa nu se opereze, pt ca un picior operat nu va mai fi niciodata ca unul neoperat. E simplu. Omul se gidneste la el, in primul rind. Ca fiecare dintre noi, dealtfel.
Firesc, Denis Alibec si-a facut urmatoarele calcule: Daca Astra se califica, joc fara sa ma operez, pentru a fi "vizibil" in Europa; daca Astra rateaza calificarea in Primavara Europeana... ma duc sa ma operez!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.