Alte știri din fotbal
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Antrenorul din Superliga s-a răzgândit și rămâne și în sezonul următor: „Am avut o altă discuție”
0
Atmosferă sud-americană la finala campionatului! Sold out la Craiova - U Cluj
0
„Trădare” în Premier League! Pleacă de la Arsenal la Manchester City
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Bv Dinamo,va doresc sa aveti acelasi parcurs ca al Stelei in preliminarii,avem nevoie de puncte la coeficient. Astept si de la CFR sa confirme in Europa,sa demonstreze ca in Romania nu fura asa cum se observa evident. Spun ca daca vor avea grupa ca a Urziceniului se vor califica dar uita ca au avut o grupa mult mai usoara in EL si au pierdut de 5 ori in 6 meciuri.
aaa apropo ca mi-am adus aminte de voi ma rapidistiilor: cum mai e aia cu give me five;) :))
PT LIVIU DRUM BUN SI NOAPTE BUNA ;)
bine le zici frate!!!!se vede ca esti rapidist!!!sunt niste gloabe unguresti!!!U'CLUJ ESTE ECHIPA ARDEALULUI POATE,NU JARTELELE ASTEA!!!rapid_visiniu BVO FRATE!!!!M.U.I.E C.F.R CLUJ!!!!
in calitate de clujean imi cer scuze tuturor celor jigniti de acest specimen ce isi spune liviu , cred ca stiti cu totii adevarata valoare a clujenilor , dar oameni bolnavi mintali mai sunt peste tot , de asemenea , suporterii echipei din gruia , or fi ei in multe feluri , dar in nici un caz acest retardat nu reprezinta profilul suporterului franar
Da ma scuzi dar am vazut ca ai folosit niste regionalisme ardelenesti..ex: oagar ! Noi aici nu le spunem asa..le zicem bozzgori !
modest e ardelean b..oule ! pe site-ul lui dinamo cei mai multi sunt ardeleni, banateni c..retinule si probabil ca si la steaua si rapid la fel !
@modest....eu stiu ce sunt dar ce stiu e ca tu esti un lebadar ca muma-ta si tactu care au facut ravagii prin Austria!!!apropos....cum puii mei ati putut manca atatea lebede?? Doamne!!!! stav-ar in gat lebadarilor!!!
@M"n"IST!!!!!CRED CA M,UMA-TA MI-O IA IN G,U,RA ACUM!!!!!!
hai mai , voi il bagati in seama pe retardatul asta de liviu franaru ???asta a aparut de vreo 2 saptamani pe net si comenteaza la toate articolele aparute despre U , in special , lasati-l in plata domnului , probabil acuma a descoperit si el netul saracul , imediat descopera ceva site-uri p.o.rn.o , si gata , scapam de el , se distreaza cu "manuela '
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.