Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
pentru evenimentele petrecute in seara asta ,ar trebui ca Dinamo sa fie sanctionata si in campionat !
RUSINE DINAMO!! PENTRU A CATA OARA FACI DIN NOU TARA DE RAS?? RUSINEEEE!!!
Dinamo a pierdut astăzi pentru că nu a beneficiat de aportul celor mai importante piese din angrenajul echipei: Sorin Corpodean şi Tiberiu Lajos. Oricum, la anul voi asculta imnul Champions League în groapă.
RUSINE DINAMO!!!! ne-ati facut de ras si v-ati facut de ras
dinamo=starea actuala a frf si lpf, principalele vinovate alaturi de borcea care la constanta, buzau, giulesti, ghencea, groapa au incalcat grav reg frf si de fiecare data au fost tolerati, iertati, pasuiti la interventiile facute la comisii, mitica , lupescu, nasu. acum culegeti roadele cu totii.
aici e vorba de toate comisiile de la frf care i-a iertat de atitea ori rusine rusine rusine
nu te supara dar tu intreci orice prost la toate capitolele! NU AU VOIE JANDARMII IN STADIOANE IN CUPELE EUROPENE! CEI CARE ASIGURA PAZA SUNT STEWARZII! DOAMNE DA-LE MINTE CELOR CARE NU AU!
Le-ar prinde bine sa-i lasi si sa-ti vezi de ale tale! Si asa esti nesemnificativ!
rusinea europei se numeste DINAMO decat sa tot acuze domnu borcea ar trebui sa se ocupe doar de treburile interne de la dinamo si nu de scandaluri.eu tin cu PANDURII SI CI U CRAIOVA pe noi cei de la pandurii domnu borcea ar vrea sa ne desfiinteze,eu unu [propun sa il exludeti pe acest om impreuna cu militia de la dinamo din tot ce inseamna fobal, ne-au facut de rasu lumii daca jucau pandurii ii bateau pe slovan,dar noi echipele mici nu avem voie caci deranjam.
Cristi Butelie Borcea dupa meci:Nu se mai poate asa,albitru ne-a facut praf....vom cere forului european ca la meciurile noastre in Europa sa delege doar albitrii romani.... Ce sa le faci la acei suporteri...au mancat oua stricate ramase de la sarbatorile pascale si au avut diaree....cautau un wc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.