Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Forza Bayern Uberalles LA LUAT CARICIURI IN GURITA!
bravo contra :)))))))))))
conte, nu mi`i se pare corect, bayern nu a inscris in 90 de minute, s-a egalat scoru cand a marcat rybery in minutu 90, de acolo in colo era un meci nou inceput de la 0-0 teoretic, cel putin asa mi`i se pare corect, parca se tine cont de golurile marcate in deplasare in timpu regulamentar!
nu a jucat hitler,dobitocilor,khan este un portar mare,cum voi nu puteti fi nici la o usa de bloc,germanii au facut lucruri deosebite pt omenire,dar voi ati auzit doar de nazisti...pacat de golul superb al lui contra.
incredibil .. cum se poate ca Getafe sa piarda meciul la scorul de 3-3 :)) Clar .. daca scorul era egal ..putea sa fie si 10-10, trebuia a se treaca la executarea penaltyurilor.
cand aud ca bayern a aranjat meciu asa ceva se poate scrie decat de romani (BULa)CREZI CA PESTE TOT E ROMANIA TARANE?
Garry Neville, Ryan Giggs, Paul Scholes. Oamenii astia jucau finala din '99. Joaca si acum la nivel inalt (si anume, tot la Manchester). Unde sunt acum "tancul" si "turcul"? Iata de ce, chiar daca pierdeau, United n-ar fi disparut nicaieri.
nu au ajuns la penalty pt ca getafe a inscris un gol in deplasare iar munchen a inscris 3 deci trece munchen
PATO TATA! ESTI VARZA! bAYER VOI SUNTETI DE TOT RAHATUL. VA BUCURATI IN LOC SA VA FIE RUSINE!
De asta merita contra la nationala si nu ogaroiu'
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.