Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
0
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Rogers, șut puțin alături
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
esti un TI milog....cum spune jiji...scoate banii de gazon parlitule si nu te mai vaicari ca o femeie fudula
DA' SI VOI JUCATI "FIFA 2011" LA PLAY STATION ... HAI SUB MINE
Sa jucati la Muisoare georgele ca si-asa va iubiti voi. Si noi va iubim ... in gura
terenul ideal pt voi e groapa de gunoi de la Glina,aveti si aperetivele servite moca
Du-te undeva unde-ti vor da si bani sa joci!! Asta vorbeste serios? Crede ca intereseaza UEFA unde va juca el? Poate pe UEFA s-o intereseze cum au primit licenta daca n-au unde sa joace....
La mata la pizda sa joci Copose!!!sa te trazneasca
nu jucati pierdeti tot acasa cu 3-0 sa va invatati o data minte patroni de carton ce sunteti si voi si frf cu gasca lui m.sandu cu tot ,toti vreti sa jucati in europa dar fara sa investiti numai sa incasati bani de la ei ,nu va interesat ca nu aveti stadion ,bine ar fi sa va suspende uefa atunci o sa investiti in stadion nerusinatilor .
asteas blesteme asupra ta ca ti-ai batut joc de toti rapidistii!ai avut timp sa renovezi stadionul giulesti!!!sa ne sugi pula acuma!!!!!! Hai RaPiDu
Daca locuiesti in Bucuresti, da o fuga pe www.danivos.ro si comanda produsele necesare zi de zi. Apoi bucura-te din plin de timpul tau liber. Te asteptam! www.danivos.ro
Copose,tu sa te gandesti la Giulesti,ca de 6 luni nu vrei sa dai 120 de mii. sa ti fie rusine,ca te dai tu marele salvator de National Arena,cand tu n ai avut grija de casa ta...pt o suma infima!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.