Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Asa s a născut ,,neom" Rău intenționat și supărat pe lume..
Cersesc dispensa acum? Penibil! Daca se califica in turul 3 Conference, atunci ce fac? Liga 2 o sa inceapa deja. Vor sa amane startul Ligii 2 pana sunt ei eliminati din Europa? Stiau regulile, FRF-ul nu e obligata sa le schimbe din mers si nici nu ar fi corect fata de celelalte echipe din Liga 2.
Vina e a Corvinului pentru că trebuia să schimbe de mai demult forma de organizare.
CFR nu merge în Europa Leagye dacă Corvinul renunță la cupele europene. În această situație, locul 2 merge în Conference League, locul 3 în Europa League și locul 4 joacă baraj pt. Conference League.
Nu CFR ar fi jucat în Europa League ci CS U Craiova. Dacă câștigătoarea cupei nu poate juca în Europa League, locul 3 joacă în Europa League iar locul 4 joacă baraj pt. Conference League. Locul 2 joacă oricum în Conference League.
Mult succes Corvinului și celorlalte echipe românești în cupele europene. Subiect închis
La cum trag sforile cei de la FRF nu cred ca le da dispensa ca sa ii forteze sa nu joace in cupele europene sa mearga CFR in Europa League si Farul in Conference League...bravo celor de la Corvinul ca nu renunta la cupele europene!
Sa joace in grupele de calificare Europa League ...sa lase baietii "destepti" *** de la FRF in cocina in care se scalda de atata vreme ....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum adică le-a acordat licența? Pai Naum zicea că nici nu se pune problema de licență de la UEFA, pentru că sunt de drept public. Înseamnă că Naum ori nu știe nimic. Ori e rău intenționat. Și eu cred că e varianta 2
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.