Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Si sporting fcsb ,lazio fcsb 5 0 sunt rezultate normale?
1997-1998 Cupa UEFA Knattspyrnufelag (Islanda) - Dinamo 2-0 şi 2-1
Ati uitat sa treceti Steaua - AC Milan 0-4,Anderlect - Steaua 1-0,Barcelona - Steaua 0-0 (dupa 90 min.)
Măcar vasluienii au plecat la munca afara...
Dudelange a intrat in grupe... nu vad de ce ar fi o Rușine ori umilința...acum dacă aceasta locomotiva ar câștiga cupa UEFA tot o Rușine ar fi?... sigur nu va fi cazul... dar întreb și eu pe acești gspescari
E vorba de umilinte cu echipe mult mai slabe, nu mult mai bune!
Cum adica sa nu bagi Steaua cu Seriff Tiraspol? Care eliminarea lui Seriff? ca a insemnat de fapt eliminarea Stelei. Ia vezi ca tot Bergodi asta de insista cu Ivan in fata lui Mihaila si Barbut si il joaca pe Vatajelu pe dreapta era si atunci la Steaua. De a intrat Becali in pauza la vestiar si l-a demis.
Sa ai salariu de 10 k Euro pe luna si sa te prezinti asa la locul de munca unde trebuie sa prestezi 90 de minute e inacceptabil! Jucatorii sunt lipsiti de profesionalism la Craiova!
Faza cu 17 Nentori a fost in 87 parca. Ia vezi in 88 Flamurtari-Partizan. Albanezii fata de Kuusisy Lahti aia cu care a jucat Steaua erau un fel de brazilieni ca si comparatie.
Nu a pierdut si Dinamo cu pescarii aia de la Valerenga?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.