Alte știri din fotbal
Rapid încearcă să scape de Kader Keita! Propus de impresar în mai multe țări, dar refuzat instant: „Totul s-a închis din start”
0
Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
0
Întrebat despre Hagi și Dobrin, Ioanițoaia s-a pronunțat: „El a fost cel mai talentat, un artist!”
0
Titularul dinamovist a făcut lumină despre accidentarea sa: „Mai am ceva timp de așteptat, din păcate”
0
Știri din fotbal internațional
Pregătesc stadionul pentru debutul absolut în cupele europene!
0
Nemții remarcă „o absurditate regulamentară” la Mondial: „Poate schimba tot, mult stres în plus”
4
Anglia - Ghana, meci pentru primul loc în grupa L de la Campionatul Mondial » Echipele probabile
0
Un star al Braziliei are mari probleme financiare: „Știu din surse de la club. Speră să plece în Arabia Saudită!”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
si voi presa ce aati mai infierbantaat spiritele...parca mai ieri ii faceati pe napoletani criminali, mafioti si mai stiu eu cum, iar acum sunteti socati de ce spune un naapoletan... poi minte cu ceva acest om? poate doar ca trebuia sa spuna adevarul: nu doar napoletanii...nu doar italienii ci toata europa ne uraste!
ia te uita...pai in nordul Italiei napoletanii si tziganii sunt desconsiderati in aceeasi masura...si in al doilea rand un numar covarsitor de italieni care au afaceri in Romania sunt mai rau decat capsunarii nostri..asa ca...
In primu rand sa atrag atentia asupra unui aspect...cineva mai jos comenta ca trebuia sa respecta-m Italia ca de acolo ne trage-m,domnule...in Italia se vorbesc peste 32 de dialecte, italieni sant mai corciti ca noi romanii, noi romanii nu ne trage-m din Imperiu Roman cum aberati voi aici, nici macar limba nu vine de la Roma, ce legatura au traditiile noastre cu romanii ?...nu vad nici o asemanare...mai degraba as spune ca ne trage-m din TRACI, numele de Romania a fost ales peste numele de Dacia
Sper sa va dea o lectie de sa o tineti minte! Oricum, la fotbal o sa luati o duzină. HAI PA!
ce tot filozofati atata ca prostii?... daca tineti cu napoli sau nu ei tot tzigani va considera (putea sa joace dinamo, cfr, craiova, timisoara, etc. vs. napoli) deci mai usor cu aerele astea de superioritate... FORTA STEAUA
Din ce am citit mai jos rezulta clar ca italienii nu ne merita dar stim ca nici pe francezi nu ii iubim cat despre nemti , englezi , spanioli , rusi si mai ales unguri nici sa nu mai vorbim. Pana si finlandezii ne trimit tiganii inapoi iar nordicii deja ne fluiera copios pe oriunde ne-am duce. Exista o solutie la toate astea ... hai se ne luam tara si sa ne mutam cu totul in Asia , undeva intre India si China si sigur multumim pe toata lumea :)))
craiovene, are dreptate cine-ti spune ca probabil n-ai fost niciodata in Italia, daca nu povestesti despre restaurantele murdare din Roma! si in germania nu au loc tziganii ca e plin de turci, care unii, atentie unii nu toti se poarta si traiesc exact ca tziganii. hai Napoli!
corect.familia de medici venea din florenta.ori de la napoli la florenta e cale lunga:)))
cand vine un strain si ne arata cu degetul deodata suntem uniti si il scuipam cu totii in sincron ca apoi sa ne felicitam unii pe altii, dar cand vine vorba sa facem ceva pentru tara asta, solidaritatea nu apare, ba se gaseste unul care se crede mai destept decat celalalt si are ceva de comentat - domle sa-mi vad eu mai intai de bunastarea mea ca sa-i prostesc pe fraieri, pai la noi nici critica nu stie sa se faca, nu e constructiva, e mai degraba invidie insotita de aroganta.
Dl. craiovean,d-ta vorbesti de nimicuri, ce ai vazut si tu prin trecerile inegurate ale intelegerilor tale... Italia este creatoare de cultura universala,de genii in toate domeniile, pe cand noi suntem niste bieti pigmei... D-ta nu ai vazut,in schimb nimic din minunatiile arhitectonice ,culturale ale magnificei tari Italia......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.