Alte știri din fotbal
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Gigi Becali e gata să facă compromisul, doar pentru a-și pune antrenor: „Bat palma cu el și mă țin de cuvânt. I-am spus și lui MM”
0
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
ALT FRAIER CA TOTI CARE SUNT SLUGILE PATRONILOR DIN ROMANIA......INTREBARE DE 1000000 DE EURO....CATI BANI A INVESTI BECALII IN STEAUA , CATI A CASTIGAT DE LA FRAIERI CA NOI CARE CUMPARAM BILETE, ABONAMENTE , SI CHIAR FACEM AUDIENTA LA TV ....SI VEZI CATI BANI A INVESTIT...ITI ZIC EU ARE CHIAR UN PLUS DE CATEVA MILIOANE DE EURO ...DAR DE NU GASIM PE NIMENI SA IA BANI LA STEAUA , ESTE INTRADEVAR SA GASESTI UN INVESTITOR CARE SA IA BANI...FOARTE GREU...ORBII LUMII SUNT ROMANII
Bravo Steaua! Au luptat irlandezii dar diferenta dintre cele 2 echipe este destul de mare. P.S. De ce nu apare pe prima pagina nici o stire despre meciul de la Vaslui care a invins pe AEK Atena?
oier sau neoier uite ca da bani la echipa echipa are atmosfera ok asa ca nu mai comentati ca taranii de genu''nicolita cel mai prost,oieru pleaca din gheancea''ca daca ar pleca asta nush pe criza asta daca ar investi cineva,ar fi normal sa fiti recunoscatori si stati voi linistiti ca nu e omu asta prost''becali''o fi fost oier nu o fi fost da stie el sa faca bani,cati dintre voi au acu o avere chiar asa de mare precum a''oierului''?
cristiano nu incerca sa gasesti scuze. acolo pe axul central in aparare si mijloc ai probleme mari. poate rada, dayro si revenirea lui toja sa mai puna lucrurile la punct. FORZA STEAUA!!
hai,baieti sa-i lasam pe dinamovisti cu durerea lor....eu ii inteleg pe suporteri ca au ajuns la limita rabdarii...n-are sens sa mai fim si noi rai
FELICITARI PENTRU STEAUA-CEA MAI BUNA, VASLUI, C.F.R., TIMISOARA. IAR PENTRU dinamo - sa va duceti in B - multa M
Bravo baietii , suntem mandri de voi :X tot asa sa o tineti numai in victori .. sa intre tineretul romaniei la joaca :D
gata ba avem scuza. gazon prost!
tot respectu pt bergodi..steaua super azi:x..jur ca va iubesc pe toti :)):X..FORTZA STEAUA..Hai Romania :)..sincer imi pare rau de dinamo:(..pe bune..dar sper sa mergem cu restul echipelor mai departe:P
si inca ceva, poate celebrii atacanti de la st patrick ii iarta pe baciu si tudose dupa gafele care le fac, dar probabil steaua o sa joace si cu echipe de fotbal in curand care o sa ne umple poarta dupa asa gafe. nu ar cazul sa incercati si alte variante in aparare? nu de alta da imi tremura slipu pe mine cand il vad pe baciu la minge.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.