Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
0
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Derapaj de necrezut al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
noi macar am jucat cu semifinalista champions league si am avut 2 suturi. voi cu israelienii,cate suturi ati avut?sau crezi ca rapidul a jucat mai frumos.sa nu uiti,antrenor e razvan lucescu.ala care face egal acasa cu oricine si da gol in deplasare. asa ati sjuns in sfertul uefa.fara victorie,doar gol in deplasare
meciul cu rapid a fost buba.s-a prelungit prea mult. sa le fie rusine. nu sunt in stare, sa nu mai transmita.atat
doamne ce articole!!! deductia logica care se trage din articol e ca transmisia a cazut din cauza crizei.
Amenda CNA , incomparabil mai mica decat ce a incasat PROTV-ul din spoturile difuzate in minutele in care transmisia de la Cluj a picat ;)
Este o mare timpenie sa intrerupi o transmisie live(ma refer la actul voit) si sa bagi reclame chiar si pentru 10 secunde.LIVE e Live si nu implica nici un fel de reclama, Ca sa nu mai spun de faptul ca sint posturi care nu afiseaza echipele( numele acestora, ex; Universitatea Cluj, Poli Timisoara;FC Brasaov,etc) ci numai orasul si nici scorul si minutul. Am ajuns sa copiem fotbalul englez(ca denumire a echipelor dupa numele orasului). O timpenie tinind cont de faptul ca aia nu au nume pentru echipe. Mai ginditi-va!
nu vor mai aparea altele pana la meciul urmator cand vor da iar reclame
sa va bagati in...c...r toate reclamele.nu gasesti un post tv inafara de tvr1 care sa nu foloseasca reclamele drept scuze,pentru incompetenta lor.ce mv sa mai cumpere romanul pe criza asta...reclamele voastre de bulangii
S-A INTAMPLAT SI LA CASE MAI MARI, UN EXEMPLU HAIOS FIIND BBC-ul In timpul unei emisiuni care transmitea rezumatul etapei din League Two, chiar in timpul meciului inaugural dintre Torquay si Chesterfield programul a fost intrerupt de imaginea unei fete care se schimba intr-o toaleta. Secventele faceau parte din filmul Blue Crush. Oficialii BBC si-au cerut scuze si au pus totul pe seama unor defectiuni tehnice.
Ai sa'mi dau doua palme: "din cauza picarii transmisiei de la Cluj". Si tu ai fost la facultatea de jurnalism, neica? La zi sau la distanta? Sau nici nu stii ca exista o facultate de asta?
Ai uitat sa precizezi sa o suga adanc maruta. Cu "m" minuscul intentionat ,evident.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.