Alte știri din fotbal
Atmosfera la U Cluj după pierderea campionatului: „Și, totuși, suntem fericiți”
0
Daniel Oprița, reacție după ce Dinamo i-a „furat” unul dintre cei mai talentați jucători: „Suporterii sunt supărați!”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
0
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Altfel, nu va mai continua”
0
Știri din fotbal internațional
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni revenirea lui Mourinho la Real Madrid: „Să îl citez pe Mircea Lucescu”
0
Real Madrid pregătește lovitura verii! Starul de 121 de milioane de euro poate pleca din Premier League după ultimul meci
0
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
Dezbatere aprinsă pe tema divulgării salariului la recrutare. Ce spun ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
pai si atunci de ce n-ai zis doar "nu ma reprezinta niste analfabeti"? de ce ai zis si mahidoni? ce importanta are daca-i machidon sau nu daca nu esti ultranationalist si rasist???
Pfoai....deja esti mult mai inteligent in ochii mei. Asa glume bune n-am auzit de multa vreme de la un muncitor de autobaza.
Cuvântul cheie este ”probabil” ;) ca și la ”best beer in the world” :)))))
Salut Gonadalf... apreciez grija ta...dar ma descurc. ..probabil mult mai bine ca tine.
De fiecare data cand am vazut pe cineva cu avatar nepotrivit...AM RAPORTAT. Stai linistit...nu esti cu nimic special. Esti unul din multi mediocri...care pentru ca n-au realizat nimic in viata...au ales sa fie idioti ( rasisti / ultranationalisti.. you name it...);
Pe mine ma reprezinta Eliade, Johnny Weissmuller, Brancusi, Coanda, Aslan, Cioran,Eminescu ...nu niste analfabeti MACHIDONI.
Am exagerat, recunosc, dar nu regret acea exagerare. Nu am de ce. Au vazut astia care se ocupa cu debandada pe forum ca nu reactionez asa cum fac ei si au continuat cu comentariile suburbane zi de zi...pana la urma am avut si eu o iesire de nivelul lor. Fight fire with fire. Clar esti unul dintre ei ascuns dupa un cont facut tot pentru bascalie. Daca ai avea curaj ai spune cine esti dar va cunosc si nu ai putea sa faci asta. Nu va sta in fire sa va purtati ca niste barbati.
E trist daca Romania, ca tara, e reprezentata doar de niste sportivi agramati sau dictatori.
vai de capul tau, nu al meu. tu lansezi ineptia cu gibraltarul care poate deveni o forta in fotbal, si apoi spui de altii ca nu stiu pe ce lume traiesc :)))))))))))))))))))))) sa ma anunti si pe mine cand ajunge gibraltarul o forta in CL pt ca investesc companiile de acolo bani in cluburile anonime din gibraltar :)))))))))))))))))))))))))))))) esti dus cu pluta rau de tot
)))))))))))))))))))))))))))) esti plin de civilizatie ciochisto , debordezi !!! :::)))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.