Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Credeam ca e Musi...
Inteligentul Pancu vorbind de inteligentul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mda..Mă întreb când era la Oțelul ( și era destul de vizibil și în acea perioadă că e un jucător valoros) specialiștii ăștia de acum nu îl vedeau mai deloc. Era un jucător oarecare , care trebuia să-i mulțumească ciobanului că i s- a dat șansa să joace la fcsb. Îmi aduc aminte de Sanmartean pe când juca(minunat) la Vaslui și nu a fost chemat deloc la națională până când nu s-au transferat la echipa ciobanului. Îmi aduc aminte că selecționerul de atunci ("marele" Pițurcă) când era întrebat de ce nu îl cheamă la națională răspundea cu citez" mai lăsați-mă in pace cu Sanmartean. Eu am jucători mult mai valoroși pe postul lui"( Dodel). Ironia scoarței face că în momentul când Pițurcă pleacă de la Steaua sa antreneze prin țările arabe primul jucător cerut de el a fost .....Sanmartean cel fără valoare. Nu știu cum să o numesc asta, ipocrizie,prostie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.