INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » JUCĂTORII STELEI FAC UN APEL LA PROPRIII SUPORTERI ÎNAINTEA MECIULUI CU TURCII, DE JOI
Alte știri din fotbal
„Este Stoinov jucător de 3 milioane de euro?” » Directorul CS Universitatea, despre lovitura încercată în Bănie
0
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
18
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
7
Știri din fotbal internațional
Legendarul portar Dida a șocat la înmormântarea lui Franco Baresi » Detaliul care a atras atenția
0
S-a făcut: Arsenal, transfer de 87 de milioane de euro de la Newcastle
0
Fotbalistul de 19 ani, implicat într-un accident mortal și anchetat pentru curse ilegale
0
Locul 9 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru jucătorul abia cumpărat de Interul lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Multi suporteri?? bwahahaha care multi...aia 5000 care au fost interzisi...mu.i.e jiji
Sa va iau in pula cu declaratiile voastre de sclavi(asta il exclude pe Janos) cum m-tii vostrii vreti sa va incurajam cand 90% dintre noi nu pot intra in stadion? Asa va trebuie sa fiti incurajati numai de gorobeti din "Vadul Rosca" sau Stefanesti....sa vedeti atunci atmosfera;) P.S.: Becali de sarbatori pe pamant sa-ti punem flori
iti spun eu de ce uraste peluza sud, ca sunt mereu acolo cu s teaua unde are nevoie, ca au fost peste tot in lume cu ei, deasta ii uraste, si pentru ca el nu are voie sa plece din fata blocului.
Eu cred ca ai fost sodomizat de peluza sud steaua, ca altfel, nu inteleg de ce ii urasti asa de mult.
daca nu o sa reusim sa intram toti pe stadion(si aia care sunt interzisi) nu o sa mai vina nimeni din galerie, sa va cante si sa va incurajeze cetatenii care nu sunt huligani. Vorbesc de aia care va insotesc in toata lumea, nu noi drogati, care nu am parasit bucurestiul pentur voi. Si daca reusim sa intram toti nu o sa dam inapoi, o sa il contestam pe becali 105 minute. Imi aduc aminte de un alt Steaua-Fener cand i-am batut cu 2-1.. ce vremuri, ce jucatorii, ce caractere.. aia meritau incurajati
Aloooooo! Presa? De ce nu faceti ceva? de ce nu scrieti nimic de accesul suporterilor la meciuri? De ce nu scrieti ca se incalca un drept al omului? De ce nu scrieti de abuzul care se face la Steaua? Am abonament si nu am voie sa intru la meci??? Cum adica sunt persoana non-grata? Nu am strigat niciodata vreo injuratura si m-i se suspenda abonamentul? Nu mai am voie sa intru la meci? Nimeni din peluza nu mai intra la meci, toti din peluza sint persoana non-grata. ABUZ! Faceti ceva!
bai ,dayro o sa mai dai gol in secolul urmator,esti un jeg penal la fel ca ARGATaseala,labagiilor,mu.istilor,oilor,
PELUZA SUD ESTI O MIZERIE!!! PELUZA SUD,PLEACA DIN GHENCEA!!! PELUZA SUD,TE-AI VANDUT,PLEACA,MORI!!! STEAUA SUNTEM NOI!!!
Nu ne-a interzis pe toti...inca. Iar cei care au scapat, ii vor pregati o "surpriza" becalului, la meciul cu Fenerbahce....VINDE STEAUA!
Becali sa priceapa un lucru: nu trebuie sa faci oamenii nevinovati sa sufere pt a-i pedepsii pe vinovati.d-aia a ajuns de la 14% la 5% in doar o saptamana iar pana la alegeri mai e mult si o sa se voteze singur. STEAUA A TRAIT MEREU PRIN SUPORTERI, SI PRIN SPECTACOLUL UNIC PE CARE NOI IL REALIZAM PE TOATE STADIOANELE DIN TARA SAU EUROPA INDIFEREND DE CUM JUCA ECHIPA SAU PE CE LOC ERA-N IERARHII.Becali sa nu se intrebe peste o luna dc a furat-o iar-n la alegeri,pt ca ne vom razbuna prin voturi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.