Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Titi Aur a intervenit după ce a auzit explicațiile supraviețuitorului din accident: „E imposibil, nu se poate așa ceva” » Ce s-ar fi întâmplat
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în meciul decisiv pentru calificarea în optimi
0
Au comis-o! Gafă în Italia, înainte de Dortmund - Inter » Cum l-au numit pe Istvan Kovacs
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
“Transfer de liga campionilor”, dupa cum titra ghesepe
A mers pe sentiment, i-a bagat si Meme stramba si aia e.
Ha, ha , ha …lui mm îi promitem și un pepene numai să-l bage pe chiripraf .
Iar se incalta Chiri invers, dadea 2-3 pase la adversar si rezolva calificarea
.... ciobanu' s-a rugat de chiriches sa vinàă , anunțat ca mare transfer și acum tremură càând e mingea la el ... are ochi la jucători :))
Ne a JJijji, Mimi, va rugam sa-l bagati pe Chiripresh, sa avem din nou o seara frumoasa!!!
Ce adunatura de penali penibili
Bai fraților, mai lasti-o moarta cu opunerea mimisorului carton dorințelor lui Gigi Valiza. Ca acesta "se consulta" cu cei trei septari este altceva dar sa spuneți ca Memi s-a opus lui Gigi Valiza deja depășiți "bunul simt".
Teja asta e varza, un slujitor in plus la palatul aurit!
Chiri e cantitate neglijabila la fcsb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.