Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, fără menajamente! S-a luat de un jucător după Rapid - CFR Cluj: „Jenant! Dobre l-a făcut șnitel”
0
A plecat din Superligă și și-a făcut praf fosta echipă: „N-am luat patru luni salariu! Bani pierduți”
0
Idolul din Giulești pune presiune pe Pancu: „Să găsească antidotul. Rapid are problema asta de mult timp”
0
După FCSB, și Daniel Oprița atacă gazonul din Ghencea: „E dezastru! Trei luni n-am pus piciorul acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Scenografia săptămânii a fost desfășurată chiar în spatele portarului român Otto Hindrich
0
Edvinas Gertmonas, debut cu o gafă „improbabilă” la noua echipă: „A fost vina soarelui?”
0
Liverpool a primit 4 goluri într-o repriză de la adversara din Premier League!
0
Xabi Alonso admite: „Real Madrid mi-a lăsat o cicatrice”
0
Lifestyle
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
1
Gazonul de pe Ghencea se află într-o stare deplorabilă și la primul meci al sezonului pentru Steaua
5
Soția fotbalistului de națională a stârnit furie cu ultima postare » Fanii au reacționat dur: „Cum să spui așa ceva?”
4
Imagini din grădina lui Emil Boc. Primarul din Cluj a cules primele roșii ...
Libertatea
De la iluzia „mai bogați ca ungurii”, la coada UE. Austeritatea lui ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Atac cibernetic devastator după o greșeală stupidă cu o parolă: cum au ...
Libertatea
Cu rezerve sau titulari , fc fcsb tot un club de impostori ramane. becali ordona, supusii executa si gigistii aplauda. Asta da trupa. fc fcsb manele, echipa ghiolbanilor, manelistilor, specialistilor samantari de la coltu' blocului sau *** cu noroi pe picioare care se cred"stilisti". Doar se cred. Steaua e CSA si are suporterii adevarati !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici nu are nevoie de mai mult. Un egal ii asigura locul 1. Asa ca nu vad care-i problema. Asa ca puteti sa va ofticati in continuare :))))
și dacă nu, promiti ***? ^^
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deh, acum ca se inchide cantina de la rintintin, cauta si ei alta zama gratis. unii incearca la popota, unii in spatele restaurantului lui Arpy ...lasa-i cu grijile lor
ai tu o mare grija ,ce face Steaua!:)) tristule ...
O parere foarte inteligenta, in ton cu fatza ta :))))
General de război... mezeluri bio... minim 50 de milioane... Grădina Maicii Domnului este mare și nepăzită.
stai relax fcsb-istule ca cfr-ul ia titlul sezonul asta asa ca condoleante de pe acum
Mai danut ***,si daca ne bat tot nu ne intrec in clasament asa ca stai flexat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci concluzia e ca becali e antrenor iar dica marioneta asculta ce spune becali deci fcsb inseamna fac ce spune becali! eu prevad ca fcsb-ul va fi invinsa la scor la pilzen iar fcsb-istii si gigi vor plange
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.