Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
3
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
asta e vrajeala dela jurnalisti
pe bune e prea mult! ajunge ei sufera destul ! cand te candesti la oameni precum macaroana ala si altii care intra pe site doar ca sa se ia de steaua si care se bateau cu pumnu` in piept ca vezi domne dinamo e lider...ar merita cei de pe gsp de pe aici majoritatea nu stiu sa iri recnoasa umili infrangerile penibile si nu stiu sa fie fair play dar nu toti dinamovistii sunt asa.Si cand te gandesti ca unii de pe aici radeau de steaua ca pierdut cu napoli sau boro sau mai stiu eu cine...tupeu maxim au unii dar si daca facem misto nu rezolvam nimic.Sa-i lasam acum , asta e macar poate se vor invata minte si isi vor vedea lungul nasului.
DINAMO = WC
dinamo muie dinamo;ahahahahahaah
Eu tin cu Steaua dar mi se pare o nesimtire. Da, noi tinem cu cea mai titrata echipa, toata lumea stie asta. Asa si? Haideti sa ne vedem de treaba noastra, avem probleme destule la noi in echipa/in conducere.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.