Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
5
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
0
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Al doilea gol a venit în minutul 30
1
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Dar tu ce drept ai sa vorbesti asa Bai frustratule lumea scrie ce vrea isi da cu parerea aici ce nu are voie oamenii sa aiba propia lor opinie, LA limbajul care il folosesti locul tau e la tribuna.... SCOLII
Las ca intervine M. Sandu si Lupescu la UEFA, doar este Dinamo o echipa romaneasca, un bun national mostenit de la comunisti, nu ca Poli Timisoara...
ce sa le ceri unor descreierati,niste salbatici nesimtiti care se dau suporteri?!? nu au procedat bine jandarmii din constanta cand i-au luat la cafteala???dobitocii se plangeau de brutalitatea politiei! dar la nioste brute nu trebuie sa le raspunzi cu brutalitate???din cauza acestor animale nu mai poti sa-ti aduci copilul la stadion!
Suporterii dinamovisti tot timpul au fost recalcitranti, nu putem generaliza nu toti dar e de ajuns sa fie cativa. Acum poate suferi echipa prin excluderea din cupa UEFA. Huliganii fac un deserviciu si Romaniei cat si romanilor din strainatate. Ma intreb daca nu cumva acesti falsi suporteri nu au fost sponsorizati de persoane oficiale din cadrul clubului. Pana la urma Dinamo va trebui sa plateasca pentru toti suporterii huligani, intrucat nu sunt la prima abatere de acest fel. Respect Urziceni!
rusine sa va fie dinamovisti (bucuresteni??????, de unde se da ora exacta??)faceti romania de rusine, unde sunt asociatiile de protectie a animalelor sa va duca in adaposturi????
Pai, ce ma stelistii sau rapidistii, sunt mai breji ? Mai lasa-ma cu lupul moralist.
Las-o ca maca-ne. Si eu locuiesc de vreo 20 de ani la Londra. Ma rog, bla bla bla.. Numai romanii sunt de vina. Hai usurel, brr..E adevarat ca la fc.izmene, e ceva mai liniste..dar cu olandezii, hmmm? Unii dintre cei mai mari hooligans din istoria fotbalului mondial. Pai cind se intilnesc cu nemtii, se omoara. Iar de Feyenoord fans, no comment. Ma opresc..
aceste bande de derbedei faceau de mult asa ceva la dinamo,dar borcica nu lua nici o masura,in bulgaria nu tot ei au devastat benzinarii? au fost arestati,borcica facea haz de asa zisul caz bricheta si nu numai el,la fel si derbedeii de la rapid,de acolo se pleaca,dar nu toti sunt fermi ca gigi,sa fie exclusa dinamo 10 ani din cupe ca merita ,pina acum n-au luat masuri,imaginati-va ce au comentat olandezii cind au vazut hoardele de barbari,asa si suntem,rusine
Suporterii dinamovisti sunt frustrati. Echipa lor s-a nascut pe vremea lui Stalin si a ocupatiei sovietice si ia mereu bataie in Europa de la cele mai slabe echipe.
unde creier nu e,nimic nu e!...adica e dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.