Alte știri din fotbal
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
0
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Campos vrea să-i transfere la Dinamo: „Următoarele zile vor fi foarte aglomerate”
0
Știri din fotbal internațional
Când va conduce Mourinho primul antrenament la Real Madrid
0
De ce sunt mexicanii supărați pe FIFA » Două motive sunt nemaiauzite și unul „românesc”
0
Transfer oficializat de Tottenham! » Concurență pentru Radu Drăgușin
0
Incredibil, dar adevărat! Top 5 superfotbaliști care n-au înscris la Cupa Mondială. Unul a influențat apariția VAR
1
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
nu cred ca-i vorba de ura...problema se afla in tabara maghiara...ei sunt complexati de la inceputurile lor pe aceste taramuri si pana in prezent...noi romanii sunt preocupati cu alte scopuri nobile si nu avem timp de asa zisele pretentii ale unor venetici...cat timp sunt pasnici va fi totul perfect.
steaua vs echipa de care nu a auzit nimeni 6-0
intotdeauna a fost si va fi ura...deci, poate e si un bun moment sa le mai aratam o data ungurilor ca suntem mai buni. chiar daca nu tin cu stiaua...sper sa ii bata rau pe ***
Dorinele, mai bine taceai! Mai pui si tu paie pe focul aprins de prostii romani si unguri care nu au ce face si posteaza tot felul de prostii. NU m-a surprins debitarile lui Lucescu senior pe acesta tema, dar ma mir ca tu, de la Oravitza deschizi astfel de subiecte! Vezi-ti de treaba ta si reabiliteaza-te moral in fatza celor care te-au iubit si stimat multa vreme si asta dupa ce te-ai dus in solda celui care trimitea valize pt a cumpara jucatori!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.