Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
10
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start în repriza secundă: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
ho ba nu te mai agita asa ,ai tai nu joaca azi !nici maine ,nici anul asta in cupele europene ,calm!
cu scuzele de rigoare : aici este vorba despre un meci al unei echipe romanesti in cupele europene. daca nu ma insel, chiar primul lor meci oficial in cupele europene. deci, de ce insisti nu doar sa te amuzi ONTOPIC (exista si arta asta, sa stii), dar mai si deviezi masiv de la tema articolului de fond ???? scrie-ne ceva despre pandurii, fie si ironii proaste, dar sa fie ontopic.... lasa pe altii, ca nu despre ei discutam ACUM... e logic si pentru mintea ta in unghiuri incalculabile ???? spero che si... amigo...)
Nici una nu are galerie. Cei pe care ii auzi sunt simpli spectatori. Dar da, cetatenii care tin cu Pandurii sunt mai zgomotosi decat cei care tin cu Levadia.
da in fine, poate toate or sa treaca de primul tur, acum ca dinamo nu e. Lasa ca o sa fie bine, poate la anul. Oricum, chiar cum o fi sa fii ironic cu o echipa care e peste favoritii tai, care joaca in europa , si care voit sau nu, o sa aduca "puncte". Inteleg in campionat sa "le zici tu una" dar aici, unde ai vrut si nu ai putut, cum o fi? E un fel de culme a impotentei : nu se scoala dar atarna al naibii de spectaculos.
nu se aude galeria ceallalta, e in parc la plimbare...unde se afla si stadionul:)))
STEUA VAFAN CULLLOO.. DINAMO ALEEEEEEEEEE
ce gazon misto au. Chiar imi place
si apoi, cu tristete ironica iti soptesc, amigo : nu esti singurul incapabil sa scrie un pamflet, sau sa se amuze la un pamflet..)) acum, nu toate pamfletele sunt amuzante, unele reusesc contrariul, devin deprimante...)) nu e asa ?..))))
Mai tare se aude galeria celor de la Pandurii,decat a celor de la Levadia.
Le da Eric ala in "dusmanie" pasele. Slabut meciul oricum. Levadia nu iese din terenul lor. Iar Pandurii nu prea alearga si nici nu prea baga piciorul la mingie. Concluzionand pana acum a parut un meci amical organizat in vreun cantonament, gen Austria, cu o echipa de liga inferioara. Oricum sper si cred ca pana la final bate Pandurii la doua goluri diferenta. Hai Pandurii! Si...spre stadion voinicii mei!...Hai Steaua! Hai Romania!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.