Alte știri din fotbal
Noutate la FC Argeș » Dani Coman anunță: „S-au schimbat lucrurile față de anul trecut” + Vești despre transferuri
0
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » GOOOOL de la 60 de metri!
1
FCSB - Al Jazira, meci amical contra echipei lui Cosmin Olăroiu » GOL în minutul 11! Jucătorul lăudat de MM Stoica a deschis scorul
2
Pleacă de la CFR Cluj?! » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
Știri din fotbal internațional
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Echipe de start
9
Conrado, prezentat la noua echipă: „Mult succes!”
0
Alertă la naționala Norvegiei! Focar de boală înainte de cel mai mare meci din istorie
0
Se face transferul! Jucătorul efectuează vizita medicală și urmează să semneze cu Inter
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Daca era vorba de Dinamo, il aduceau pe Felix Edmundovici Dzerjinski sa arbitreze.
Aia comenteaza doar in grupe , cu Babasha ...
De-a ajuns un gretos ca ciutacu, sa-si dea cu parerea despre fotbal, inseamna ca niste neica nimeni ca ne-a Catalyn ori tov. Talpan ar trebui sa fie premiati ... Cate-un cocean pentru fiecare, ca tot viseaza la "invitatii"-n mamaLiga !! :)))
Adevărul e ca UEFA a vrut să îl pună pe Bârsan … :-)))
Da mah după tine trebuia sa arbitreze kovac sa va dea pomana iar ca in meciul cu farul! In rest numai la o televiziune borfasa puteau comenta alți borfasi ,o echipa condusă de un borfaș !
Ori Ilie Dumitrescu ori Serghei Mizil tot un drac e. Și Ilie spune aceleași lucruri de fiecare data de zici ca el a pus coada la pruna. Prefer unul care comentează ca un microbist, ca sunt satul de asa ziși analiști care vorbesc o jumătate de ora și nu spun nimic.
Pai da,trebuia sa fie un arbitru din Republica Moldova :)))
Arbitru Danez la meciul cu Sparta Praga care a făcut tot posibilul ca danezii lui să meargă mai departe.Acum brigadă din Germania la un meci cu austriecii.Stau și mă întreb dacă ăștia de la UEFA mai gândesc logic.
Pai si Mihai Stoica nu e si el analist? Ca doar a invatat sa analizeze la facultate.
ce-i atit de acuzator in struto-camila ciudragomizilul? sa inteleg ca incasarile vor merge la orfelinate?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.