Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii intervine în cazul lui Ștefan Târnovanu: „Este vina tuturor”
0
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Aproape toată țara intră de la ora 12 sub avertizare de furtuni cu grindină ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Marian Voinea, afaceristul arestat în dosarul șpăgilor din industria de ...
Libertatea
FC FCSB a avut nevoie de o simulare pt a castiga meciul. ''Perla neagra'' Florinel Manele Coman, altruistul, a facut un mare serviciu echipei suferinde FC FCSB, dar un imens deserviciu pt cariera sa. Nimeni nu cumpara jucatori care pica din senin din picioare. In campionatele mari se joaca tare, iar simularile nu au nicio sansa de izbanda datorita sistemului VAR. #egata #adiotransfer
sa vezi branza facuta in albia de spalat rufe,prietenii isi amintesc.........
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova păcălește fotbalul de dinaintea finalului campionatului. Pentru un neutru eliminarea lor chiar nu este o surpriză. Botoșani a bătut pe cine a trebuit să bată, dar in turul 2 au sanse minime sa treaca mai departe. Fcsb isi va câștiga meciurile in care pleacă favorita, dar probabil ca in play off va calcă. Nu reusesc sa învingă un adversar favorit de ceva ani. Cfr, o echipă imprevizibilă. Ar putea trece de grupe, dar pot si pierde in turul 3. Realist, grupele sunt un obiectiv cu sanse 50-50.
Pai nu ziceai tu ca suedezii si croatii sunt pescari? :)) Acum vrei sa-i eviti? :))) Suporterii FC FCSB - rasii Romaniei.
FC FCSB e ca si zburata, indiferent de adversar. Aseara v-au calarit FC Shiret de Opinca. Ati castigat norocos si prin simulari. Penibili, ca de obicei.
Borac banja luka nu e dintr un fotbal slab !
randoom prostul.
cfr daca nu pica cu linfield,flora sau riga,nu trece de turul 3. problema este ca nenorocitii astia pot accede direct in playofful e.l. fara sa joace pentru ca mafia de la uefa a decis ceva ilogic. de ce naiba 2 echipe din turul 3 e.l. se duc direct in playoff fara sa joace? wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
crede-ma,daca picam cu amatori aia de la locmotiv tbilisi le dam scor. doar noi nu suntem asa de prosti ca oltenii. cu croatii si bulgarii sa nu picam(sau cu suedezi aia) ca in rest ne calificam la pas. cu aia din malta daca am pica ar fii foarte bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.