Alte știri din fotbal
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
0
Universitatea Craiova plătește 1,5 milioane € pentru un atacant cu cifre modeste în sezonul trecut
5
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
1
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
18
Știri din fotbal internațional
Serviciu de vis! 50.000 de euro să vezi toate meciurile de la Mondial în Times Square
0
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
0
Jose Mourinho nu îl vrea la Real Madrid, fotbalistul se încăpățânează să rămână
1
Ce prețuri sunt în orașele vizitate de noi la Mondial » O comparație cu București arată o situație neașteptată!
1
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Prietene, de la demisia lui Bergodi nu mai am cum sa gandesc altfel decat cei care il injura pe Becali. E foarte simplu de ce: isi bate joc de jucatori, de antrenori, acum si de suporteri, nu are absolut deloc "simt fotbalistic", este un dictator si desi este n-ar fi probleme, insa este unul paranoic. Ori asculta pe cine nu trebuie ori are idei putine si p-r-o-a-s-t-e... Incurajand in momentul asta echipa nu fac decat sa ii dau ageamiului apa la moara sa mai faca asa si altadata. E cor
Da, vezi să nu...!!!! De-aia, nu s-a câştigat niciun meci aseară, c-a lipsit Braşovu'..... Unirea Urziceni, merită într-adevăr felicitări, că alergă mai mult pe teren, dar, ne lămurim şi cu ei, când vor juca, cu cele mai bune echipe din grupa lor... Să vedem, dacă mai avem şi noroc, ca Miercuri-seară....
mare rusine, o umilinta care am simtit o toti cei 44 % din suporterii stelei. o echipa devenita presul europei, o prostituata pe care toti o folosesc. stoichita e dezamagitor daca are ca prioritate campionatul, care bani din ch league daca tu nu poti sa dai un gol lui sheriff tiraspol. umilinta maxima, fara cuvinte. noroc de dan petrescu.
Ce presedinte de federatie avem noi?Se spune ca are influenta la UEFA, ca este prieten cu Platini,dar nu stiu cum naiba se face ca suntem furati de arbitrii si acasa si in deplasare.Ex: jaful de la CFR CLUJ,arbitraj eronat la Fener cu Steaua atat in tur cat si in retur,etc.
Greşeli contra Stelei La golul încasat de roş-albaştri în minutul 15, arbitrul trebuia să fluiere fault în atac. Andre Santos l-a luat de gît pe Bicfalvi şi l-a doborît la pămînt, după care, profitînd de faptul că austriacul n-a oprit jocul, a continuat faza şi a marcat. În finalul primei reprize, acelaşi Andre Santos trebuia eliminat după ce l-a lovit cu gheata peste faţă pe Szekely. Arbitrul i-a arătat însă doar cartonaş galben. .... rezultat echitabil ar fi fost un e
PUSCARIASUL BECALI A FACUT DIN STEAUA O ECHIPA OARECARE ,NE UMILESTE TOATA EUROPA DE ANI DE ZILE NU MAI CASTIGAM NICI UN TROFEEU IAR GOZUL BECALI NE AMETESTE SI NE INTOXICA CU CE A FACUT EL PT STEAUA ADICA LOCUL 2 CARE IL REPREZINTA PE ANALFABET ,CIOBANE PLEACA DIN GHENCEA CU LINGAI TAI DE ARGASEALA SI STOICHITA SI PLECATI IN CONGO CA SUNTETI PENIBILI VOI FACETI DE RUSINE STEAUA CU REZULTATELE ASTEA SI PATATI ISTORIA INPUTITILOR !
ai dreptate, multumim GG!
P.S. Nicio victorie in grupele vreunei competitii europene de 3 ani si 2 luni. Tot "huliganii" sunt de vina, asa-i ? Saracii fotbalisti si cei care conduc Steaua 2003 stiau ca o sa inceapa revolutia de atunci si o sa vina o zi in care nu vor mai fi incurajati. Si cu psihic labil fiind... Ganditi si voi inainte sa scrieti pe-aici... (angajatii lui Becali pot face exceptie, ei oricum nu gandesc, li se dicteaza).
@ge_f Da ma, noi iubim Steaua, doar ca Steaua 2003 nu e cea pe care o iubim. A fost murdarita de un gunoi uman. Ia citeste tu articolul de-aici si dupa aceea vino si mai explica cum ar trebui sa incurajam noi Steaua 2003 si pe iubitul conducator: ://www.gsp.ro/international/europa-league/gigi-becali-banii-inseamna-tot-162237.html
@adis Nu bagam in aceeasi oala Unirea cu Steaua sau Dinamo, ai dreptate. Eu ma refeream la mentalitatea conducatorilor de la Steaua si Dinamo. Steaua n-o intereseaza EL doar ca nu-si ia Gigi Milioane de euro. Dinamo are pretentii de Champions League dar joaca ca o cizma si exemplele pot continua. Pana nu se schimbam mentalitatea de conducatori, numai jocuri d-astea o sa vedem, cum suntem calcati in picioare. O sa ajungem sa ne bucuram de o victorie cu echipe din Andorra, Vatican, Insulele Feroe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.