Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Daca Gigi a schimbat numele echipei in FCSB, de ce nu folositi acest nume? Numele Steaua este detinut de CSA Steaua, deci ce va mai cramponati, este deja ilegal ce faceti! Si-asa aberatia cu "stelistii" in loc de "fcsbisti" este fortata si deranjeaza in emisiunile sportive... Obisnuiti-va, stelistii sunt cei care tin cu Steaua, iar cei ce tin cu FCSB sunt fecesebisti. Sau, cum bine zicea Gigi, "zapada e alba si carbunele este negru". Hai Steaua! Hai acum sa vedem, cine tine cu FCSBul?
Jurnalistul-tastatura a numarat deja suporterii marelui club steaua, care din liga a IV-a joaca direct in grupele europa ligue.
astia 4 stau cu spatele sa nu se vada ca sunt jurnalistii gsp si comentatorii de pe protv...altii mai fideli ciobanului nu exista
daor prostul de iosif mai crede ca fcsb este steaua
esti un neica nimeni. atunci de ce aveti o mana de suporteri la "super meciurile" din liga J unde apropo CSA a fost acceptata ILEGAL! la cat furati o sa va vada cel de sus in cele din urma.
Protest pe dracu, doar un prilej pt cel căruia i-a fost rusine sa semneze articolul sa dea o caldă ciobanului! Daca aia la second hand aveau tricouri cu "fcsb ≠ Steaua" le luau p-alea, cu roșu si albastru sa fie, doar ca nimeni nu arunca asa ceva, doar pe cele cu fcsb=Steaua ... fcsb inteleg ca va juca ca acasa, cu 2500 de oameni in tribuna, doar ca, suprizator pt Savi, daca numarul anunțat de elvețieni va fi 4500 vor parea de vreo 5 ori mai mulți decat la fcsb - GMM :-)
Arestati huIiganii care incalca legea!! De ce nu zic FCSB=Real Madrid ?? FCSB=Juventus?? Sau sa isi zica FCSB=Basel, poate ii sperie pastia.. :o
Hai că au rectificat! Uite că suntem și noi ,,postacii” buni la ceva.Îi ajutăm pe acești pseudo jurnaliști (de ce oare nu or semna articolele?) să învețe limba maternă.
Băi,dar GSP a adunat toți agramații ? Păi nici ăia ,,școliți ”, de comuniști pe la facultățile muncitorești nu erau așa proști.Cum să scrii mă,,Au ignorat faptul că fcsb nu mai are dreptul să POATE aceste însemne,acum EA fiind folosită de csa steaua”. Bă ejnebun? Ce ,,drept să poate”au pierdut ăia? Despre care EA vorbești bă jurnalist spiruharetist ? Nu cumva trebuia să te referi la ,,însemne”? Iar corect nu ar fi fost -acum ele fiind folosite...?
Da, am vazut 4 suporteri, aproape imposibil de gasit intr-un oras ca Lucerna... Imi vine sa cred ca Gazeta ii cunoaste si s-a intalnit special cu ei... In fine, ce relevanta au 4 suporteri din strainatate, atat timp cat mii sau zeci de mii de suporteri din Romania sustin altceva ? cine e suporter mai fidel ? aia 4 sau aia cateva mii ? Raspunsul e cumva dupa cum convine Gazetei ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.