Alte știri din fotbal
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
0
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
4
Vlad Chiricheș, așteptat la echipa din Liga 2: „Am discutat pe tema asta”
1
Știri din fotbal internațional
Ce a spus Filipe Coelho, înaintea debutului Universității Craiova în Liga Campionilor
0
Nu Messi! Adrian Iencsi, verdict surprinzător după Argentina - Egipt: „El a fost omul meciului”
0
Lionel Scaloni, selecționerul Argentinei, a părăsit interviul după 12 secunde: „Doamne, nu pot!”
0
Argentinienii, în lacrimi după „remontada” cu Egipt: „Sufletul meu s-a întors înapoi în corp”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Steaua si Craiova s-au prezentat onorabil - Steaua a eliminat Hajduk Splitt si elimina Rapid Viena daca nu era *** de vlad in poarta, Craivova a jucat ok in fata unei echipe puternice, viitorul s-a prezentat slab iar cfr s-a facut de rusine 2-5 in fata locului 13 din luxemburg o echipa formata din postasi, bucatari si chelneri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ai uitat...De ex. hentul in emblema lui Nedelcearu care voi l-ati apreciat ,cumpararea lui Costache fix inainte de meciul direct,alungarea lui Miriuta de la CFR fix la Dinamo...Sau tu pe Dinamo o acuzai?Romania a ajuns in halul asta si pentru cei ca tine care au vrut campioana pe oricine dar nu pe Ala...Steaua era in grupele europene daca ne gandim ca beneficiau de un tur gratuit ca CFR...
pai ce coeficient sa avem cu fotbal trucat CUM A CSTIGAT CFR campionatul cate meciuri din tur au fost castigate de arbitri iar gigi cumpara un jucator de la echipa cu care trebuie sa joace iar hagi cand marcheaza un jucator de la el la conferinta de presa zice ca trebuie sa l ia la nationala la noi fotbalul e pt cine urla mai tare
cu cine a jucat csu si cine s-a jucat cu fc fcfcfcsb. Bine, Ivan!:)) Altfel, nu am ce sa iti zic,m esti mic si suparat, nu dau in oameni deja la pamant... Ziua buna!
Ești praf... Stai jos... Nota 2!
La anul , inca o sa aveti coeficient . DAR SA DE-A ZEUL DIN CERURI SA PICATI IAR CU O ECHIPA DE GENUL , sa va scoata aia fotbalul din cap si sa se duca coeficientul la vale . sa vezi cum desfinteaza ciobanul echipa dupa .
Csuc a ieșit onorabil? Poi ăștia joaca de doi ani doar un singur meci și sunt afară din tur, returul e meci amical. Steaua a întors ieri rezultatul și chiar era calificată la un moment dat, și a sperat la calificare pana în ultima secunda. Da oltenii tot iei ies onorabil. Hai, mai ia un praz
HA HA HA , MULTUMIM RAPID VIENA SI MULTUMIM VLAD . Ma rog , sa trecem la meci . LA fel cum am fost obisnuiti pana acum ,fc fcsb arata un joc total dezordonat , lipsit de idei si bazat pur si simplu pe intamplari si greseli pe care le speculeaza niste fotbalisti de "milioane" . Primul gol este offsaid de un metru la roman , golul 2 un autogol norocos . Inafara de asta , o singura ocazie clara , sutul lui rusescu . "bizonul" ne-a aratat de fotbalist e cand a ratat singur cu portarul . Vlad , saracul , phahahahahahahahahahahahahahahahah . In rest , rusine absoluta publicului plin de oameni din afara bucurestiului care il fluierau pe portar dupa gol . De cele transmise portarului advers , in ciuda faptului ca este portar strain nici nu mai zic , nu am vazut la nicio alta echipa atata lipsa de educatie la un public , absolut hidos si oribil . ca sa nu mai zic ca dupa golul austriecilor s-a facut liniste . Fc fcsb a primit ce a meritat , dupa ce s-a calificat cu hajduk dupa 2 suturi pe poarta in 180 de minute . Dumnezeu ala pe care il tot scoate fariseul in fata nu doarme si ii vede si pe oamenii din tribune ce fel de caractere au , sa fluiere un copil de 19 ani introdus intr-un astfel de meci . PS : Arbitrajul absolut EXECRABIL , sub orice CRITICA , sunt 2 penalty-uri pentru RAPID la gnohere si texeira si 4 FAULTURI de AL DOILEA GALBEN PENTRU TEXEIRA + OFFSAID de un metru la primul gol . ADIOS fc fcsb , ce bine imi pare , nesimtitilor .
Da,exact, ei au ieșit din primul tur ( în care au trebuit să se prezinte), nu s-au mai complicat...
Și care-i problema ? Dacă ești echipă valoroasă care meriți o prezență în grupele UCL sau EL, trebuie să demonstrezi pe teren, să elimini toate echipele cu care ai de-a face, nu să aștepți mură-n gură de la coeficienți să fii calificat în grupe pe o poziție mincinoasă, să devii ciuta bătăilor !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.