Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
1
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Pai ne multumesc saracii, ca la cum ne stiau ei pe noi romanii, probabil se asteptau la un gazon penibil ca la meciul cu Franta, batai in tribune, eventual vreun suporter pe teren. Au rasuflat usurati la final.
nici la Varsovia nu e posibil ca acoperisul sa fie tras la sub 5 grad celsius
A fost unul din acele meciuri in care si daca s-ar fi jucat 5 ore STEAUA nu putea realiza mai mult. Atmosfera a fost frumoasa.Coregrafia superba. Cred ca daca STEAUA reusea un meci bun,totul era perfect. Am un respect mare pentru suporterii care au venit la meci din toate colturile tarii.Tinand cont de vremea de afara. Ne revedem in toamna la un nou sezon european. Pana atunci,ne balacim in troaca numita Liga 1. Forza STEAUA.
pacat ca steaua nu s-a ridicat la nivelul stadionului si atmosferei
Frumos gest. Intr-adevar s-a muncit mult iar gazonul a aratat nesperat de bine. Pacat ca la o astfel de investitie, nu se poate trage acoperisul exact atunci cand ai nevoie de el.
Nu mai injura nimeni?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.