Alte știri din fotbal
Premieră la Hermannstadt - FCSB: primul jucător născut în 2010 a jucat în Superliga
0
Ovidiu Ioanițoaia comentează angajarea lui Baciu la FCSB: „S-a ales praful!”
0
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru va băga mâna adânc în buzunar
0
Știri din fotbal internațional
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
fc fcsbistii sunt cei mai mari antistelisti dumitre.
Capul sus randoame, toate trec!
Sunt curios, vor răcni iar tâmpenia aia "libertate pentru suporteri". Atât îi duce mintea, pentru ei orice meci e prilej de scandal, indiferent unde s-ar disputa. Dacă, prin excepție, dau de unii ca ei sau mai reduși, spargerea capetelor e prilej de veselie. Distrugerea stadioanelor e normalitate, că doar plătește clubul. Distrugerea capetelor e tot normalitate, doar plateste
Prin “înfrățiri” din astea ați putea ajunge la paritate cu suporterii Stelei (cea reală, nu cea decretată de tantile cu cocuri), bravo! Spor și la mai mare, mai căutați “înfrățiri”, steliști decretați!
Cred ca daca ai lua in cap ,,unicul,, baston, la cei 8 fani, (bineînțeles ca era al unuia dintre ei, mai ,,șmecher,, crede el!) nu ti-ar fi deloc comod! ... De aceea si sunt interzise obiectele violente!! ..Altfel ne-am plimba cu toții cu pistolul la brâu ca in Vestul sălbatic! ...Sigur, rata de pensionari ar fi mult mai mica, si ar scapa si guvernul de o corvoada, cum zic guvernanții, desi încasează de la toți pensionarii zeci si zeci de ani de contribuții babane ca sa-i facă vile si terenuri de golf lui Johannis! ...Hai PAOK!... Hai cu 5-0!!!
Pai alte echipe au mai iesit prin europa cu suporteri? Pe care altii sa ii prinda? :)) CFR nu are galerie nici la Cluj. Craiolguta iese din europa inainte sa inceapa, de obicei. Iar Dinamosi Rapid nu au mai vazut europa de 20 ani.
ma asteptam la branza si lana
astia sunt dintre aia cu "libertate pentru suporteri" ?! :)))
Da mă, i-au arestat după legea lor, ce vrei? Poate da Gigi un telefon la miliția greacă ,să le dea drumu la băieți, asa cum a facut cu Coman cand a fost prins fara permis si l-a scăpat de dosar penal! Daca nu, vor face un tur al penitenciarelor, asa cum si stăpânul lor face unu al bisericilor!
nu, la sunama mustata se refera.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.