Alte știri din fotbal
Fostul lider al lui Dinamo, mesaj fără dubii: „Măcar să ia Rapidul titlul”
0
Petrolul - U Cluj, duel de tradiție pe „Ilie Oană” » Echipele de start
0
Valeriu Iftime a numit jucător indispensabil de la Botoșani: „Când el nu e în formă, avem o problemă”
0
Revenire la Dinamo » Șanse uriașe să joace din nou în 2025
0
Știri din fotbal internațional
Stanciu, elogii pentru Chivu înainte de duelul românilor din Serie A, Genoa – Inter: „M-aș bucura să ia titlul!” + Tachinări din partea lui Raț: „Mă supăr!”
0
Meciul Levante - Villarreal a fost amânat » Primele detalii oficiale
0
Selecționerul lui Ngezana, implicat într-un scandal de rasism în Africa de Sud: „E negru, dar va ieși alb”
0
Cotele de piață au fost actualizate! Schimbări pe podiumul celor mai valoroși fotbaliști români
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Reacția Kremlinului după ce Mark Rutte a declarat că NATO este următoarea ...
Libertatea
Vad ca, TE ROADE INVIDIA rau de tot, ia-ti pastilele si pleaca!!!
Da' articolul CINE la scris??? MM Stoica , sau Gabi Safta??? Hai ca sunteti de tot raahatul bai comunistilor. Oricum , atmosfera a fost de tot kaakatul. Dupa cum sa scris si sa si auzit la TV , ca de fiecare data , stelistii au dormit , noroc cu crainicul stadionului. Platitorii de bilete care se duc la anumite meciuri mai importante ale Stelei , sunt ca si inexistenti ca mentalitate , ardoare , pasiune si este si normal . Steaua nu a insemnat niciodata pasiune si fanatism , nu a insemnat decit "dragoste" pentru cupe si flori. Altfel , meci de raahat , echipa de duzina , plictiseala si multa vrajeala in declaratii si limbaj de lemn...ca la taticul Stelei , Stalin......
numai suparaciosi si ofticati pe aici :))! abia astept sa rad si de CFR maine seara oleaca =))! FORZA STEAUA!
esti un ofticat :)))! FORZA STEAUA!
Champions League nu exista? Doar Europa League??? Stire de 2 lei pentru o echipa de 2 lei...
Titluri de campioana - 23 Cupe ale Romaniei - 21 Supercupe ale Romaniei - 5 1 Cupa a Campionilor Europeni 1 Supercupa a Europei 1 prezenta in finala CCE 1 prezenta in semifinalele unei competitii europene ( Cupa Uefa 2005-2006) Numar suporteri la un meci in deplasare - 20.000 pe Santiago bernabeu ( cat strang franarii, rapidistii si dinamovistii la meciurile de acasa intr-o etapa) Cele mai multe prezente in cupele europene dintre echipele ligii 1.
Mai robotzel draga, inceteaza sa mai folosesti, tu si amicii tai rumegatori, cuvinte carora nu le cunosti sensul si le repeti ca un papagal.
Forza Steaua! Campionii alee!=))
IMPREUNĂ SPRE 24 !!!!
pentru ca trageau de timp inca din minutul 10, d-aia i-am huduit, de fapt portarul era cel huiduit, intelegi acum, oaie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.