Alte știri din fotbal
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Anunță un transfer la Craiova chiar înaintea meciului de azi cu Vitebsk: „Sper să se concretizeze”
1
Știri din fotbal internațional
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Uite cine-l poate opri pe Messi! Povestea crudă a copilăriei lui Murat Yakin + derapajul cu Andi Brehme: „Te voi bate atât de rău, încât nu vei mai ști cine ești!”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
Fără public nu însemnați nimic ?!
Nu vorbiți înainte de meciuri că vorbiți prostii ca Gigi , vorbiți după dacă puteți , Gigi înainte de meciuri își ambiționează adversarii ,spunindule că îs slabi că n-au valoare ,etc,etc,in loc sa tacă din gură , sau să își încurajeze echipa sa , și normal că ăia joaca de maninca pamintul să-i arate că îi prost
„Vrem să arătăm că putem juca și noi la un nivel înalt.” - stati acolo, la FCSB, ca stati bine! si sper sa nu va mai vad la nationala!
Ar trebui sa inceapa sa joace si sa castige meciuri. De vorbit, poate oricine
Lăsați vrajeala ,sunteti varză,s-a văzut cu Argesul,v-a facut in repriză 2,ca la Numărul.Maimutoiul ala din Africa de Sud,de acum încolo ii voi spune THE BUTCHER..stiti de ce..Plus,acolo ,se poarta rugbyul,de aia l-a luat ciobanul,de la o echipavdevrugby,ca le avea cu gramada,cu lovitura de picior cazuta(cazul Tudose)..Deci..*** fcsb..*** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.