Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Cei trei pacalici si previziunile demne de baba Vanga.
Lasa-i..ei cred ca astia ce au venit noi, au restante salariale ! Cei tineri au primit salariile si contracte noi...daca sunt datorii, sunt la cel mult 3-4 jucatori..adica exact la cei de care clubul incearca sa scape si nu sunt foarte interesati sa le plateasca salariile !
Știu despre ce e vorba, am fost acolo când lucram la NAVROM, pe la începutul anilor '90. Chiar am trimis o vedere din ... aoleu, era gata-gata să dau numele acelei localități.
Lali e nelipsit! La fel si Catalynn,sadiku, alpin, poisonel, adriann, gazaev.......!:))) Ei sunt oamenii de baza, noi mai luam si cate o pauza! :))
Ai grijă că poate spaniolii vor crea o echipă bună si peste 2-3 ani se trezește Badea să ceară si el o zeciuială pe stemă si nume. Ai grijă ce le dorești la alții, #numazic
cine, metre? straton a rămas neplătit?
Nu ne mai săturăm să considerăm slabi adversarii! Tbilisi a scos Craiova și Dinamo Moscova ffs și nu au nici un jucător de juma de mil măcar... Păi Fcsb nu are fotbaliști acum, plus că l-au pierdut și pe Coman...să fim serioși...câte minuni să se întâmple? Eu țin pumnii tuturor românilor în Europa dar să rămânem modești cu speranțele
Berlusconi, prea te bucuri asa...laso mai moale, ca daca baga gigi echipa in faliment...cu Csa Steaua ramaneti !
Chestia asta am propus-o și eu de-a lungul timpului. Nu știu de ce se bagă ei mereu în treaba noastră? Și se mai miră că au plecat foarte mulți „din vechi” pe alte forumuri!
:)))) Stiu, nu-l da, ca te invata baietii ce-i teleportarea!:)) Si nu cumva sa pomenesti numele acelei localitati din Croatia!:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.