Alte știri din fotbal
Lovitură devastatoare pentru Adrian Mititelu! Juan Bauza și-a denunțat contractul cu FCU Craiova și a anunțat FIFA
0
Mircea Rednic, dărâmat de vestea tragică: „Îmi zicea Papa. A fost cel mai bun din Liga 1!”
0
Au lăsat Rapid pentru Dinamo » 3 transferuri pe care „câinii” încă nu le-au anunțat oficial
0
A opta plecare de la CFR Cluj! Fotbalistul a fost prezentat oficial la clubul din Europa
3
Știri din fotbal internațional
Revoltă în Anglia! O vedetă s-a așezat pe gazon și a cerut transferul, antrenorul a anulat antrenamentul
0
FK Auda - FCSB nu se vede la TV în România! Anunț oficial de ultimă oră
0
Suma exorbitantă pe care o cere Guardiola pentru a antrena Italia
0
Cum s-a descurcat Radu Drăgușin la debutul pentru Fiorentina
0
Lifestyle
Wanda Nara a trecut prin şocul vieţii: „Au intrat direct în dormitorul meu”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
2
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Cât a costat un sejur la mare, în Costinești, în perioada festivalului ...
Libertatea
Filmul de groază care i-a îngrozit pe internauți înainte de lansare. ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Sute de permise de conducere românești erau să fie transformate în hârtie ...
Libertatea
nici macar atat creier nu ai avut sa-ti faci o poza la adrese sau sa le urci pe cloud ,desteptule!?:))ca tu esti holtean ,care este!:_)_)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si daca to vrei o statistica (ca mereu vorbesti fara tine ,trantorule) aia din maramuresul istoric au rupt Franta prima data (din 92 incepand) ...ca sa intelegi ca esti prost !:))
Am reinstalat win, metre. De la zero la infinit. :))
din pacate ,ma ostracizatule de 70 de kile ud ,mereu sari calul ...uneori il sari si pe Mosul sau el pe tine ,sa fie la voi in familie acolo ,spartaAnusilor !:)))
Normal, bă! Maramureșul istoric este mai românesc decât maramureșenii futuți printre străini și plini de gaze de la ruși. Hai că am sărit calul, dar mai du-te dracului de umflat. :)) A fost ultima. :))
Îmi aduc aminte că ai trecut și pe acolo. În orice caz, ca să ajungi (mai) repede, scrie în browser ... lacatedral.org înjurături.
adica accepti sa te ling4 putin !?:)) ce om ,auzi samy ,ascute limba!:))
zi-mi adresa saitului la catedral, metre
ala nu conteaza ,e maramuresul istoric ...aia au lemne cate vor ,ii doare la basca de gaze!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.